Turnaje

Zimní Olympiáda dětí a mládeže 2018

Litomyšl 29.01.-01.02.2018  Zímní olympiáda v Koreji ještě nezačala a chotěbořáci již mají medaili. Získal ji za třetí místo Ruda Jun na Zimní Olympiádě dětí a mládeže 2018, která vzala pod svá "křídla" i turnaje mladých šachistů.


V Litomyšli se hráli tři turnaje chlapců dle věkových kategorií a jeden turnaj děvčat bez rozdílu věku. Každý turnaj hrálo čtrnáct účastníků, kteří reprezentovali jednotlivé kraje ČR. Chotěbořáci reprezentovali kraj Vysočina, kvalifikovali se jako krajští přeborníci z KP ve Světlé n/S.
Ruda Jun hrál prostřední kategorii mladších žáků. Byl nasazená trojka a od začátku hrál o špici turnaje. V předposledním kole porazil celkového vítěze a výhra v kole posledním by ho "posadila" na první místo. Jeho soupeř však byl proti a zápasová remíza znamenala pro Rudu celkově třetí pořadí.
Viola Ruby Pejřimovská byla nasazená jako číslo sedm. Viola patřila k trojici nejmladších hráček /*2006/ a proti zkušeným soupeřkám to neměla vůbec jednoduché. Nakonec uhrála 3,5 bodu a obsadila slušné sedmé místo. Stupně vítězů obsadila děvčata ročníku 2002 v čele s největší favoritkou Karin Němcovou z Prahy.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 04. 02. 2018 | 163 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server