Výsledky

XXXIII.ročník šachového turnaje "O putovní pohár" - výsledky

Za účasti 97 hráčů proběhl 33.ročník chotěbořského turnaje "O putovní pohár". Vítězem turnaje, a zároveň krajským přeborníkem v rapid šachu, se stal Jakub Půlpán z Polabin.


Jakub Půlpán navázal na své vítězství z roku 2014  a zvítězil se ziskem 7,5 bodu. Druhé místo obsadil se stejným bodovým ziskem loňský vítěz Martin Červený /ŠK Joly Lysá nad Labem/ a třetí skončil se 7 body Marian Sabol /ŠK Vysoké Mýto/.
Jakub Půlpán se stal nejúspěšnějším hráčem turnaje do 18 let i vítězem KP v rapidu v "dospělákách" i juniorech. Druhý skončil v KP v rapidu Marial Sabol, třetí Tomáš Trhal /oba ŠK Vysoké Mýto, čtvrtý Luděk Petrus /TJ CHS Cotěboř/ a pátý Josef Havelka /TJ Lanškroun/. Nejlepším seniorem KP byl Václav Jelínek /ŠK Bohemia Pardubice/, juniorkou i ženou Veronika Holásková /ŠK Ústí nad Orlicí/.
Nejúspěšnější ženou turnaje byla Simona Suchomelová /ŠK Světlá nad Sázavou/, která obsadila výborné třinácté místo celkového pořadí.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 11. 06. 2016 | 902 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
26.01.2020:
Aktuální informace a výsledky najdete na našem FACEBOOKU.

20.01.2020:
POZOR! POZOR! POZOR! PDŠS přesunul oddílové weby na jiný server což se projevilo v nefunkčnosti chotěbořských stránek. Došlo k narušení php souborů, nefunguje vkládání a správa článků. Jsme proto nuceni vytvořit stránky nové! Omlouváme se čtenářům a příznivcům za dočasnou nefunkčnost stránek! Petr Ďoubal  
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server