Výsledky

XXXII.ročník šachového turnaje "O putovní pohár" - výsledky

V sobotu 13.června 2015 se konal  XXXII. ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár'. Kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnilo 68 hráčů.


Turnaji vévodil nejvýše nasazený FM Martin Červený z Polabin a se ziskem 8 bodů zvítězil. Druhý skončil nejlepší chotěbořský šachista FM Jiří Tůma se 7,5 body. Na třetím místě se umístil Tomáš Popper z Poštovní Spořitelny s 6,5 body. Nejlepší ženou byla dvaatřicátá Simona Suchomelová /ŠK Sklo-Bohemia Světlá n/S/ a nejlepším hráčem kategorie mládeže do 18 let šestnáctý Josef Růžička /TJ Znojmo/.

Záštitu nad turnajem převzal místostarosta Města Chotěboře Ing. Zdeněk Janovský, který předal ceny všem zúčastněným šachistům.

Poděkování pořadatelů patří všem partnerům turnaje /Město Chotěboř, Okresní sdružení sportů Havlíčkův Brod, Vesa a.s. Česká Bělá, COOP družstvo HB Praha, Roboterm spol. s r.o. Chotěboř, CHS Služby a.s. Chotěboř, GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř, Pivovar Chotěboř/ i příznivcům chotěbořských šachistů, kteří zabezpečili občerstvení účastníků turnaje.

Konečné pořadí | Fotogalerie

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.  Jméno  Klub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
1 FMCerveny Martin  2222 Sk Polabiny8.039.551.5
2 FMTuma Jiri  Tj Chs Chotebor7.538.049.0
3  Popper Tomas  Sk Era Postovni Sporitelna6.536.547.0
4 FMValenta Vit  Tj Sokol Lazne Velke Losiny6.535.045.0
5  Vrkota Milos  Tj Sparta Kutna Hora6.040.553.0
6  Vincze Roman  Sk Gordic Jihlava6.040.552.5
7  Trhal Tomas  Sk Vysoke Myto6.039.051.0
8  Silar Lubomir  Sachovy Spolek Zelezne Hory6.038.049.0
9  Skala Jaromir  Tj Sparta Kutna Hora6.038.047.5
10 FMSabol Marian  Sk Vysoke Myto6.037.049.0
11 FMSvanda Pavel  Sk Gordic Jihlava6.036.546.0
12  Petuchov Sergej  Sk Rapid Pardubice, O.S.6.034.544.5
13  Hospodka Josef  Tj Chs Chotebor5.537.045.0
14  Tesar Jan  Sk Caissa Trebic5.536.548.5
15  Broz Pavel  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.5.536.545.0
16  Ruzicka Josef  Tj Znojmo5.535.047.0
17  Jelinek Vaclav  Sk Bohemia Pardubice O.S.5.532.041.5
18  Svizensky Lubos  Sk Caissa Trebic5.532.040.0
19  Fiala Milan  Tj Chs Chotebor5.529.538.5
20  Jiruse Josef  Tj Slavia Hradec Kralove5.038.549.5
21  Mares Vladimir  Sk Pyrit Pribram5.037.044.5
22  Svoboda Ivo  Tj Zdar Nad Sazavou5.035.544.5
23  Stolfa Jaroslav  Tj Chs Chotebor5.034.542.0
24  Glockner Jaromir  Sokol Mistrovice5.033.544.0
25  Trojan Lubos  2222 Sk Polabiny5.033.543.5
26  Trasak Ondrej  Sk Bohemia Pardubice O.S.5.033.542.0
27  Muller Petr  Jiskra Hermanuv Mestec5.033.042.5
28  Stukheil Martin  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.5.033.042.5
29  Stary Lukas  Jiskra Hermanuv Mestec5.032.539.5
30  Just Pavel  2222 Sk Polabiny5.032.042.0
31  Oburka Vladislav  Tj Zdar Nad Sazavou5.031.039.5
32  Suchomelova Simona  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.4.537.049.5
33  Pertl Jaroslav  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.4.532.041.5
34  Michalek Frantisek  Sokol Kolin4.531.542.0
35  Tomek Karel  Tj Chs Chotebor4.531.040.5
36  Broz Petr  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.4.530.039.5
37  Hon Jiri  Sk Rapid Pardubice, O.S.4.530.038.5
38  Sukdolak Radek  Tj Chs Chotebor4.529.540.0
39  Pribyl Jiri  Jiskra Hermanuv Mestec4.529.537.5
40  Splichal Petr  Sk Era Postovni Sporitelna4.528.036.5
41  Cvejn Jaroslav  Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou4.527.035.5
42  Janacek Jaroslav  Sk Mahrla Praha4.036.546.5
43  Zavurkova Monika  Tj Kavalier Sazava4.035.044.5
44  Danek Pavel  Sk Bohemia Pardubice O.S.4.033.541.5
45  Vocilka Jiri  Tj Sparta Kutna Hora4.031.541.5
46  Beranek Ondrej  Tj Jiskra Havlickuv Brod4.031.040.5
47  Polansky Jiri  Gambit Jihlava4.029.037.5
48  Tejkal Jiri  Sk Lokomotiva Radlice, O.S.4.028.536.0
49  Radvanovsky Petr  Tj Jiskra Havlickuv Brod4.026.534.5
50  Jezek Jakub  Tj Lanskroun4.025.032.0
51  Klabenes Petr  Tj Chs Chotebor3.530.038.0
52  Sanak Frantisek  Sk Borsice3.529.537.5
53  Eisner Oldrich  Sokol Pecky3.529.036.0
54  Zavurka Vladimir  Tj Kavalier Sazava3.528.036.0
55  Dejmal Ondrej  Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.3.528.035.0
56  Michal Milan  Tj Chs Chotebor3.528.034.0
57  Nemec Otakar  Sk Lipa3.527.034.0
58  Petrus Ludek  Tj Chs Chotebor3.032.544.0
59  Halbrstat Petr  Tj Znojmo3.027.034.0
60  Severyn Jaromir  So Hlinsko3.027.034.0
61  Sterba Bohumir  So Hlinsko3.025.032.0
62  Molik Zdenek  Tj Znojmo2.525.032.5
63  Valenta Rudolf  Sokol Mistrovice2.522.027.5
64  Lorencova Jitka  Tj Spartak Oez Letohrad2.520.527.0
65  Horak Jaroslav  Gambit Jihlava2.025.031.5
66  Ruffer Vaclav  Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou2.022.528.5
67  Glacner Karel  Sk Bystrc Oilers1.019.525.5
68  Storek Ladislav  Sokol Krucemburk1.019.025.0

 



Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 13. 06. 2015 | 857 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

sonna.com.ua

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server