Výsledky

XXIX.ročník šachového turnaje "O putovní pohár" - výsledky

Chotěboř 9. 6. 2012
Na startu devětadvacátého ročníku turnaje se sešlo 82 hráčů, převážně z oddílů Vysočiny a Pardubického kraje. Pořadatele potěšilo, že mohli přivítat pravidelné účastníky, nechyběli však ani hráči, kteří zavítali na chotěbořský turnaj poprvé.


Přes konkurenci několika turnajů se v Chotěboři sešla kvalitní hráčská konkurence (22 hráčů s ELEM nad 2000 bodů), favority byla trojice Mistrů FIDE Marian Sabol, Tomáš Vojta a Jiří Tůma. Bojovalo se na ostří nože a půlbodíky ztráceli i favorité. Po čtyřech kolech byl jediným hráčem bez ztráty vysokomýtský Tomáš Trhal. Pak však přišel zdrcující finiš nejvýše nasazeného hráče turnaje Mariana SABOLA, který se ziskem 6 bodů zaznamenal své druhé vítězství v chotěbořském turnaji. Se stejným bodovým ziskem se na druhé pořadí prosadil Richard JERMAN a třetím místem vylepšil svá dosavadní umístění v turnaji "chotěbořák v chrudimských barvách" Jiří TŮMA.
 
Nejlepším hráčem do 18 let byl Vítek VESELÝ (Jiskra Havl. Brod) - celkově na 17. místě, nejlepší ženou Monika VILÍMOVÁ (Kavalier Sázava) - celkově na 35. místě.
 
Z chotěbořských hráčů obsadil skvělé desáté pořadí Radek SUKDOLÁK, Luděk PETRUS byl čtyřiadvacátý, Josef HOSPODKA s Jardou ŠTOLFOU uzavírali první čtyřicítku celkového pořadí.
 
Vyhlášení celkového pořadí a předání finančních a věcných cen, které proběhlo za účasti místostarosty města Chotěboř Ing. Zdeňka Janovského, bylo tečkou za letošním turnajem, ale i pozvánkou pro všechny zúčastněné k účasti na příštím jubilejním XXX. ročníku chotěbořského šachového turnaje.
 
Poděkování patří sponzorům turnaje, bez jejichž pomoci by nebylo možné tuto akci uspořádat. (Město Chotěboř, ROBOTERM spol. s.r.o. Chotěboř, Chotěbořské strojírny služby, a.s. Chotěboř, GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř, COOP družstvo HB Havlíčkův Brod, SODO DUO, spol. s.r.o. Nová Ves, Vesa a.s. Česká Bělá, Vade Bohemia, v.o.s. Chotěboř)
 
Podrobné výsledky turnaje naleznete na těchto dvou odkazech.
Celkové výsledky
Podrobné výsledky

Fotogalerie z turnaje


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 10. 06. 2012 | 2762 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server