Výsledky

KRAJSKÝ PŘEBOR I PDŠS * 6.kolo

TJ CHS Chotěboř - TJ Sokol Zaječice    6,5 : 1,5
Proti silnému soupeři, který však nepřijel  uplně v kompletní sestavě, se chotěbořský tým dokázal celkem nečekaně a výrazně prosadit.


 Výsledky na jednotlivých šachovnicích:

 

1.šachovnice: Honzík si připsal  cenný skalp silného soupeře. Po celou partii byl aktivnější a hledal cesty k výhře. V dámské koncovce s lehkou figurou zaútočil na krále a soupeř musel před matem kapitulovat. 
2.šachovnice: Ondřej nezvládl již zahájení a jeho protřelý soupeř si ho náležitě vychutnal. Tři napadené lehké figury naráz Ondra neustál a bylo po partii.
3.šachovnice: Po brzké výměně dam se odvíjela taktická bitva, ve které byl aktivnější hostující hráč. Dan však všechno ustál a před vynuceným přechodem do vyrovnané koncovky stejnobarevných střelců se soupeři dohodli na remíze.
4.šachovnice: Jirka držel vyrovnanou hru a z boje o střed šachovnice překvapil svého soupeře nekrytelným matem.
5.šachovnice: Miloš hrál aktivně a zatlačil svého soupeře do hluboké defenzivy. Získal áčkového pěšce, kterého po výměnách a přechodu do koncovky uplatnil k výhře.
6.šachovnice: V repríze loňské partie budoval Pepík trpělivě lepší pozici. Při postupu volného pěcha získal hezky kvalitu a brzy i celou partii.
7.šachovnice: Po vyrovnaném průběhu se začal prosazovat hostující hráč, který ve věžovce získal pěšce a zaparkoval ho s podporou střelce na třetí řadě. Po výměně věží vyrazil králem k pěšci, ale při "tanečkách" okolo něj mu Tomáš dal vidličku a s figurou více dokráčel k hodně šťastné výhře.
8.šachovnice: Milan hrál aktivně a již ve střední hře získal po vazbách dámy figuru. Pak to již bylo na jednu branku a soupeřovo trápení ukončil mat na první řadě.
 
Informace o všech krajských soutěžích (soupisky, výsledky, tabulky, zápisy) naleznete na svazové adrese: http://db.chess.cz/soutez.php

 

 

 Pořadi po 6. kole

 

 

 Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 17. 01. 2016 | 909 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server