Turnaje

Velikonoční turnaje mládeže

O velikonočního beránka - Náměšť nad Oslavou 24.03.2016 * 14.Velikonoční turnaj v šachu mládeže - Polička 25.03.2016  Turnajů se zúčastnilo dvanáct chotěbořských hráčů a výsledky byly vyborné - dvě první místa!!!


O velikonočního beránka - Náměšť nad Oslavou 24.03.016:
Sedmikolového turnaje se v jedné skupině zúčastnilo 60 hráčů z oddílů kraje Vysočina. Chotěbořská výprava byla rodinná: Rudolf Jun, Robert Jun a Rosťa Jun.
Ruda Jun potvrdil v turnaji roli favorita a vyhrál se ziskem 6,5 bodu. Jeho bráchům se tolik nedařilo, Bertík byl se 4 body sedmadvacátý a nejmladší Rosťa se 2 body padesátýčtvrtý.
 
14.Velikonoční turnaj v šachu mládeže - Polička 25.03.2016
V Poličce se hráli souběžně dva turnaje, do kterých byli hráči nasazeni podle ELA.
Kategorie ELO /rapid LOK ČR nad 1350/:
Turnaje "pokročilých" se zúčastnilo 12 hráčů a chotěbořské barvy hajil Ruda Jun a Petr Klabeneš. Sedmikolový turnaj ovládli favorité. Vyhrál Jan Tulis /Polička/ před Vítem Holáskem a Jiřím Píše /oba Ústí n/O/. Ruda Jun obsadil páté místo s 3,5 body a Petr Klabeneš byl hned za ním na místě šestém.
Kategorie VT /rapid LOK ČR do 1350/:
Turnaj hrálo 43 účastníků, z toho sedm chotěbořáků. Když jsem ráno koukal na startovní listinu, překvapilo mě, že šest z prvních deseti nasazených byly dívky. A dívky dokázaly "kralovat" i v celkovém pořadí, když obsadily první tři místa. A na stupínku nejvyšším, největší překvapení turnaje, chotěbořská Viola Pejřimovská!!! Viola uhrála šest bodů a jedinou prohru ji uštědřil její brácha Tadeáš. Na druhém místě skončila Soňa Leksová /Česká Třebová/ a třetí největší favoritka Veronika Holásková /Ústí n/O/. Další chotěbořáci skončili až za první desítkou, Bertík Jun byl patnáctý, Tadeáš Pejřimovský jednadvacátý a Lukáš Křivský pětadvacátý. Jaroslav Zmek, Rosťa Jun a Jakub Pertl získali po dvou bodech a obsadili místa ve čtvrté desítce celkového pořadí.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 27. 03. 2016 | 399 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server