Turnaje

Vánoční turnaj mládeže Svitavy

Svitavy 23.12.2015 * Den před Ježíškem se ve Svitavách uskutečnil tradiční Vánoční turnaj pro mladež, kterého se zúčastnilo ve třech skupinách 143 hráčů a hráček z 32 oddílů pěti krajů.


Chotěbořští hráči se turnaje účastní pravidelně a nechyběli ani letos. Do Svitav vyrazili v sestavě: Petr Klabeneš, Rudolf Jun, Radek Nejedlý, Robert Jun, Lukáš Nejedlý a benjamínek Rostislav Jun.
Kategorie A /1997-2000/:
Kategorie nejstarších byla spojena s kategorií doprovodu a proběhla bez účasti chotěbořských hráčů. Vyhrál největší favorit, FM Jakub Půlpán z Polabin.
Kategorie B /2001-2004/:
Petr Klabeneš zahájil prohrou, ale pak pětkrát vyhrál a v posledním kole hrál s nasazenou jedničkou Matějem Půlpánem o stupně vítězů. Prohra s vítězem ho "srazila" až na konec první desítky, přesto je desáté pořadí velice slušné.
Kategorie C /2005 a mladší/:
V kategorii nejmladších jsme měli pětinásobné zastoupení. Ruda Jun předběhl Ježíška a všem svým soupeřům nadělil nulu do turnajové tabulky. Se ziskem 7 bodů ze 7 zápasů se stal s 1,5 bodovým náskokem suverénním vítězem této kategorie! Další dvojice chotěbořáků se vešla do druhé desítky pořadí, Radek Nejedlý byl čtrnáctý a Bertík Jun patnáctý, oba se ziskem 4 bodů. Lukáš Nejedlý uhrál 3,5 bodu a skončil na 24.místě, Rosťa Jun byl v páté desítce pořadí se ziskem 1,5 bod.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 27. 12. 2015 | 391 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server