Turnaje

Vánoční turnaj mládeže

Svitavy 22.12.2018  V sobotu před Štědrým dnem proběhl ve Svitavách tradiční Vánoční turnaj mládeže v rapid šachu. V multifunkčním centru Fabrika se ho zúčastnilo 167 hráčů a hráček z oddílů několika krajů. Chotěbořská účast byla letos slabší, přesto si jednotlivé turnaje zahrálo pět chotěbořských hráčů...


Kategorie A - 56 účastníků:
Robert i Rosťa Junové patřili mezi favority turnaje a umístěním na stupních vítězů to jenom potvrdili. Bertík prohrál ve třetím kole a na pomocné hodnocení skončil druhý, Rosťa porazil pozdějšího vítěze, ale ztráty v posledních dvou kolech znamenaly třetí místo. Mikuláš Křivský zahájil velkou rošádou /0-0-0/, pak však čtyřikrát vyhrál a obsadil sedmadvacáté místo.
Kategorie B - 56 účastníků:
V kategorii starších hráčů kralovaly dívky, které obsadiliy první dvě místa. Eliška Křivská to neměla v nabité konkurenci vůbec jednoduché a se dvěma body skončila na 52.místě.
Kategorie C - 25 účastníků byla bez účasti chotěbořských hráčů.
Kategorie D - 30 účastníků:
Kategorii trenérů+hráčů+doprovodu si zahrál i otec Mikuláše a Elišky Tomáš Křivský. V konkurenci aktivních hráčů uhrál tři body a obsadil slušné 22.místo.
  •  
Otevřené MČR v bleskovém šachu - Praha 22.12.2018
Otevřené MČR si zahrál  třináctiletý Rudolf Jun. V patnáctikolovém turnaji potkal čtrnáct hráčů s ELEM nad 2000 bodů. Po desátém kole měl 5,5 bodu a byl těsně za stovkou, v posledních pěti kolech už uhrál "jenom" 2,5 bodu a propadl se na celkové 153.pořadí. Zajímavostí je, že si připsal "skalp" prezidenta Šachového svazu ČR Viktora Novotného /1.Novoborský ŠK - ELO 2073/.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 28. 12. 2018 | 95 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server