Turnaje

Vánoční turnaj mládeže

Svitavy 23.12.2017 Den před Štědrým večerem proběhl ve Svitavách tradiční "Vánoční turnaj" mládeže v rapid šachu. V multifunkčním centru Fabrika se ho zúčastnilo 148 hráčů z 26 oddílů šesti krajů. Hrálo i dvanáct chotěbořských šachistů.


Kategorie A /2007 a mladší/ - 49 účastníků:
V kategorii nejmladších patřilo vítězství chotěbořským barvám. Jeden za spolufavoritů, Radek Nejedlý, prošel turnajem jako malý "velký" hráč. Po šesti výhrách přidal v posledním kole jedinou remízu a stal se zaslouženým vítězem turnaje. Záda mu jistili celkově desátý Robert Jun a dvanáctý Rosťa Jun. Oba uhráli po 4,5 bodech. Na dobrém sedmadvacétém místě skončila Eliška Křivská /čtvrtá v dívkách/, Jakub Nováček skončil osmadvacátý a Mikuláš Křivský na čtyřicátém místě.
Kategorie B /2004 a mladší/ - 51 účastníků:
V kategori starších hráčů patřili stupně vítězů "přespolním" hráčům. Vyhrál David Barák /Duras Brno/, druhý skončil Jan Kolář /Mohelnice/ a třetí Filip Nezval /Duras Brno/. Z trojice chotěbořáků byla nejlepší dvacátá Viola Ruby Pejřimovská, Martin Včela skončil osmadvacátý a Tadeáš Rubel Pejřimovský jednatřicátý.
Kategorie C+D - 48 účastníků:
Kategorie najstarších hráčů byla spojena s kategorií doprovodu /hráči+trenéři/. Mládež se nezalekla svých soupeřů a obsadila všechna místa na stupních vítězů. Zvítězil Václav Grundman /Ústí nO/, druhý skončil chotěbořský Ruda Jun a třetí Matěj Půlpán /2222ŠK Polabiny/. Další chotěbořáci měli ke špici turnaje daleko, Petr Klabeneš skončil patnáctý a Tomáš Křivský pětačtyřicátý.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 24. 12. 2017 | 247 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server