Turnaje

Turnaje mládeže * duben 2013

Mistrovice 06.04.2013 - KP HD 10, 12 - 4.turnaj /Hlinsko 20.04.2013 - KP HD 14, 16 - 4.turnaj /Jevíčko 21.04.2013 / Lanškroun 27.04.2013 - KP družstev mladších žáků


Mistrovice:
Čtvrtý a zároveň poslední kvalifikační turnaj KP mládeže do 10 a 12 let proběhl pro nás ve vzdálených Mistrovicích. Cestující sestava chotěbořských borců byla stejná jako v minulých kolech. Trenéři Jiří Tůma a Jan Linhart a jejich "ovečky" Rudolf Jun bojující v desítkách a Petr Klabeneš ve dvanáctkách.
H 10: Ruda Jun mohl být v klidu a pohodě, protože jako vítěz jednoho kvalifikačního turnaje měl postup do finálového turnaje nejlepších 8 hráčů již zajištěn. Přesto dokázal opět bojovat o příčky nejvyšší a nakonec bral úmístění "na bedně" za třetí místo.
H 12:Petr Klabeneš, pokud chtěl postoupit do finále KP, musel uhrát super výsledek. To se mu nakonec podařilo a po výborných výkonech obsadil s jedinou prohrou druhé místo a kvalifikoval se do finálové osmičky
Celkové výsledky najdete zde: http://chess-results.com/tnr97131.aspx?lan=5
Finálový turnaj krajského přeboru mládeže ve všech věkových kategoriích proběhne o víkendu 25.-26.května 2013 ve Svitavách. Osm nejlepších v každé kategorii bude bojovat tituly krajských přeborníků, ale i o přímá postupová místa na Mistrovství Čech. Tak ať se daří!!!
 
Hlinsko / Jevíčko:
V rámci přípravy na finálový turnaj krajského přeboru odehráli Petr Klabeneš a Ruda Jun další dva tréninkové turnaje. Stačil jim k tomu jeden víkend a jejich soupeři byli výrazně starší a zkušenější. 
V Hlinsku se zúčastnili posledního kvalifikačního turnaje krajského přeboru v kategorii do 14 let. V početném poli 56 účastníků uhrál Petr Klabeneš 5 bodů ze 7 partií a obsadil výborné 11.pořadí. Ruda Jun získal 4 body a celkově byl dvacátý.
V nedělním turnaji v Jevíčku nastoupili oba naši borci opět v kategorii starších hráčů a oproti sobotě si svoje celkové pořadí prohodili. Ruda Jun, který uhrál 4,5 bodu, skončil na výborném 3.místě, Petr Klabeneš se ziskem 3 bodů obsadil 9.pořadí.
 
Lanškroun:
Krajského přeboru družstev mladších záků se chotěbořské družstvo zúčastnilo opět po několika letech. A přineslo to sebou výrazně pozitivní věc, neboť se za šachovnici posadili další děti z chotěbořských šachových začátečníků. První dvě šachovnice hráli již "zkušení" matadoři Ruda Jun a Petr Klabeneš, třetí a šestou Lukáš Křivský a jeho setra Veronika a čtvrtou a pátou  bratrská dvojice Vojta a Šimon Hutařovi. Pro všechny čtyři to byl první turnaj a zvládli to statečně. Všichni bojovali jako lvi, přesto, že jejich soupeři byli mnohonásobně zkušenější. Turnaje se zúčastnilo deset týmů a chotěbořské družstvo obsadilo po dvou remízách "čestné" deváté pořadí.
Celkové pořadí: Výsledky


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 01. 05. 2013 | 993 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server