Turnaje

Turnaje mládeže

Liga Vysočiny mládeže - Žďár n/S 23.03.2019 / KP mládeže PDŠS HD14,16 - Mistrovice 30.03.2019 / MČR mládeže 2019 kategorie HD 8 - Frýdek Místek 30.-31.03.2019 Další "várku" turnajů mají za sebou chotěbořští mladí hráči...


Liga Vysočiny mládeže:
Ve žďárské sokolovně se sešlo na sedmém turnaji Ligy Vysočiny mládeže 105 účastníků z oddílů několika krajů, Ve třech turnajích si zahrálo i sedm chotěbořských hráčů.
Kategorie starších hráčů:
Nejvíce se dařilo Viole Ruby Pejřimovské, která obsadila druhé místo. Do desítky se vešel ještě její bratr Tadeáš Rubel. Další hráči, Filip Krupička, Martin Včela a Eliška Křivská, skončili na konci třetí desítky celkového pořadí.
Kategorie mladších hráčů:
Mladší hráli ve stejném termínu turnaj v Chotěboři, takže jediným naším účastníkem byl Mikuláš Křivský. Mikuláš uhrál 3 body a skončil na 28. místě. Turnaj doprovodu si zahrál i jeho otec Tomáš Křivský.
Krajský přebor mládeže PDŠS - kategorie HD14,16:
Poslední čtvrtý kvalifikační turnaj se uskutečnil v "dalekých" Mistrovicích za účasti 62 hráčů a hráček. Hrálo i pět chotěbořských hráčů, z nichž sourozenci Pejřimovští bojovali o účast na finálovém turnaji HD14. V turnaji se nejvíce dařilo Tadeáši Rubelu Pejřimovskému, který skončil na sedmém místě a kvalifikval se do finálového turnaje. Totéž se podařilo i Viole Ruby Pejřimovské, která skončila devátá. Tréninkově si zahráli bratři Junové, Rosťa skončil jedenáctý a Bertík patnáctý. Na dvacátém místě skončil houževnatý a stále se zlepšující Martin Včela.
Mistrovství ČR mládeže 2019 - kategorie HD8:
V mistrovském turnaji chlapců se prosadili největší favorité. Vítězem se stal s plným počtem bodů Jiří Bouška, velká naděje hlineckého šachu. Chotěbořské mládí reprezentoval sedmiletý Mikuláš Křivský. Mikuláš odehrál velice slušný turnaj a s 5 body obsadil 35.místo. Přebor může hrát i příští rok a věřím, že bude v jeho silách výrazně vylepšit letošní umístění.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 04. 04. 2019 | 86 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server