Turnaje

Turnaje mládeže

KP mládeže HD14,16 - Lanškroun 07.04.2018 / Liga Vysočiny mládeže - Náměšť n/O 07.04.2018 / Velikonoční turnaj mládeže - Polička 29.03.2018/  Turnaje mládeže "běží" jeden za druhým, takže dnes rekapitulace třech, kterých se chotěbořští hráči účastnili...


KP mládeže HD14,16:
Na poslední pokračování kvalifikací HD14,16 se sjelo 51 hráčú, v kategorii čtrnáctek nechyběli ani dva naši hráči. Tadeáš Rubel Pejřimovský měl ještě teoretické možnosti kvalifikovat se do finálového turnaje HD14, Martin Včela se "nevešel" do výpravy do Náměště, tak si jel zahrát do Lanškrouna. Tadeáš bojoval celý turnaj o stupně vítězů, o první místo a přímý postup do finálového turnaje přišel prohrou v posledním kole s vítězkou turnaje. Přesto je čtvrté místo velice slušné, jestli to bude stačit na finálou osmičků ještě týden po turnaji nevíme... Martin potvrdil zhruba svoji výkonnost a se třemi body skončil na 18.místě.
Liga Vysočiny mládeže - 7.turnaj Náměšť n/O "O velikonočního beránka":
DDM Náměšť n/O byl pořadatelem dalšího turnaje Ligy Vysočiny. Ve dvou věkových kategorií ho hrálo 112 hráčů a hráček z Vysočiny a nejbližšího okolí. Chotěbořská výprava měla osm účastníků, pět hrálo kategorii mladších /HD8,10/ a tři kategorii starších /HD12,14,16/. Chotěbořským hráčům se podařilo zopakovat loňské úspěchy a odvezli čtyři velikonoční beránky.
Kategorie mladší:
V kategorii mladších patřili chotěbořští hráči k favoritům turnaje /první dva nasazení/ a tuto roli dokázali naplnit jen částečně. Na pomocné hodnocení vyhrál Bertík Jun /vyhrál i kategorii H10/, Lukáš Nejedlý skončil těsně za stupni vítězů na čtvrtém místě. Dalším třem našim hráčům se již tolik nedařilo, Rosťa Jun skončil sedmnáctý a bratři Zmekové ve čtvrté desítce.
Kategorie starší:
v Katagorii starších zopakoval Ruda Jun přesvědčivě své loňské celkové vítězství /Vyhrál kategorii H14/, druhým místem příjemně překvapila Viola Ruby Pejřimovská /vyhrála kategorii D12/ a sedmý skončil Petr Klabeneš /vyhrál kategorii H16/.
Velikonoční turnaj mládeže - Polička 29.03.2018
Šestnáctého ročníku oblíbeného velikonočního turnaje se zůčastnilo 82 dětí z 13 oddílů několika krajů. Hráli se dva turnaje, kategorie VT s Elem pod 1300 bodů a kategorie LOK s Elem nad 1300 bodů.
Kategorie VT:
Slušný turnaj s umístěním na konci první desítky odehráli Rosťa Jun a Jarda Zmek. Mikuláš Křivský a Eliška Křivská sbírali zkušenosti a jejich umístění odpovídá zhruba nasazení.
Kategorie LOK:
Největší favorit, Ruda Jun, prohrál první dvě kola s výrazně slabšimi soupeři a ztrátu již nedohnal. V celkovém pořadí ho těsně předstihl i šestý Petr Klabeneš. Bertík Jun to měl proti silnějším soupeřům těžké a skončil čtrnáctý.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 15. 04. 2018 | 196 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server