Soutěže družstev

Soutěže družstev mládeže

KP družstev st.žáků - Svitavy 02.02.2016 / KP družstev ml.žáků - Pardubice 09.04.2016 V obou soutěžích obsadila chotěbořská družstva pátá místa.


Krajský přebor družstev starších žáků:
KP pokračoval posledním dvoukolem. Do Svitav odjeli čtyři hráči základní sestavy /Ruda Jun, Petr Klabeneš, Vojta Hutař a Šimon Hutař/, které doplnili náhradníci družstva, Viola a Tadeáš Pejřimovští. 
Výsledky: Panda Rychnov n/K B - Chotěbořští draci  1,5:4,5
                 Chotěbořští draci - ŠK Svitavy  3,5:2,5
Na rozehrání porazili draci béčko Rychnova /hráli mimo soutěž/ když vyhráli Ruda, Petr, Vojta a Šimon, remizovala Viola a prohrál Tadeáš. V posledním kole sehráli draci vyrovnanou bitvu proti domácímu družstvu. Rozhodlo se na zadních šachovnicích, kde vyhrál Tadeáš i Viola, další bod přidal Ruda a remízu Petr. Chotěbořští draci tak celkově s 10 body obsadili páté místo /3 výhry, 3 prohry, 1 remíza/. Nejúspěšnějšími hráči chotěbořských draků byli Ruda Jun a Petr Klabeneš. Oba udrželi první dvě šachovnice, jako jediní odehráli všech 7 zápasů se ziskem 4,5 bodu. Šest zápasů odehráli bratři Hutařové, úspěšnější byl Šimon, který uhrál 3,5 bodu. Na dalších šachovnicích se vystřídalo ještě 6 hráčů, kteří dokázali přidat důležité body /Radek a Lukáš Nejedlí, sourozenci Pejřimovští./.
 
Krajský přebor družstev mladších žáků:
Krajský přebor družstev mladších žáků proběhl za účasti 15 družstev z 9 oddílů PDŠS. V sedmikolovém turnaji se prosadila favorizovaná družstva pardubických Polabin, o další pořadí však probíhal velmi vyrovnaný boj. Třetí místo a postup do celostátního finále nakonec vybojoval A tým Železných hor, keří nasadili do soutěže 5 týmů. Chotěbořský tým, bez jedničky Rudy Juna, odehrál dobrý turnaj a pátým pořadím naznačil, že může v příštím roce bojovat o postup.
Výsledky: CHS Chotěboř - ŠS Železné hory D  6:0
                 ŠS Železné hory - CHS Chotěboř  4:2
                 CHS Chotěboř - ŠO a.s.Kunvald  5:1
                 ŠK Ústí n/O - CHS Chotěboř  2:4
                 2222ŠK Polabiny A - CHS Chotěboř  4,5:1,5
                 CHS Chotěboř - 2222ŠK Polabiny B  2,5:3,5
                 CHS Chotěboř - volný los  6:0
Chotěbořský tým se utkal s pěticí týmů z čela celkového pořadí, volný los a výhra posledního kola, daná lichým počtem týmů v soutěži, ho posunula ve vyrovnaném poli na velmi dobré páté místo. Nejúspěšnější hráčem byl Tadeáš Pejřimovský s 5 body, Radek Nejedlý uhrál 4 body a Viola Pejřimovská 3,5 bodu.
 


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 17. 04. 2016 | 625 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
26.01.2020:
Aktuální informace a výsledky najdete na našem FACEBOOKU.

20.01.2020:
POZOR! POZOR! POZOR! PDŠS přesunul oddílové weby na jiný server což se projevilo v nefunkčnosti chotěbořských stránek. Došlo k narušení php souborů, nefunguje vkládání a správa článků. Jsme proto nuceni vytvořit stránky nové! Omlouváme se čtenářům a příznivcům za dočasnou nefunkčnost stránek! Petr Ďoubal  
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server