Turnaje

Šachové turnaje mládeže

Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2016  /  Chvaletická šachová olympiáda - 1.turnaj   /  KP mládeže HD14,16 - 4.turnaj


Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček 2016 / Havl.Brod 23.04.2016
Turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 163 účastníků a nechybělo ani osmnáct chotěbořských hráčů, z nichž někteří si zahráli vůbec svůj první šachový turnaj. Hotel Slunce praskal pod náporem šachové mládeže ve švech, pořadatelé však dokázali turnaj ukočírovat bez větších problémů. Turnaj vyhrál domácí Jakub Satrapa před Tomášem Zeleným /ŠK Caissa Třebíč/ a Davidem Dumkem /Šachy Zastávka/. Nejlepším chotěbořákem byl sedmý Petr Klabeneš, Lukáš Křivský skončil na 24.místě, Bertík Jun byl čtyřicátý a do první padasátky se vešla ještě Viola Pejřimovská. V jednotlivých kategoriích vyhrála Viola dívky do 10 let, Bertík byl druhý v H8 a Petr Klabeneš také druhý v H14.
 
Chvaletická šachová olympiáda - 1.turnaj / Chvaletice 23.04.2016
Bohužel ve stejném termínu se rozeběhl prvním turnajem i 4.ročník Chvaletické šachové olympiády. Hraje se opět ve třech  samostatných turnajích dle věkových kategoriích. V kategorii nejmladších zasáhli do bojů Radek Nejedlý a Lukáš Nejedlý. Oběma se celkem dařilo,  Radek skončil na čtvrtém a Lukáš na šestém místě.
 
KP mládeže kategorie HD 14, 16 let - 4 turnaj / Hlinsko 30.04.2016
Posledního kvalifikačního turnaje těchto věkových kategorií se zúčastnilo osm chotěbořských hráčů, šest ve čtrnáctkách a dva v šestnáctkách.
Kategorie HD14:
Mezi 35 účastníky byl nejlepším chotěbořákem  Robert Jun /8 let!!/, který skončil na skvělém pátém místě. Výborné 11.místo obsadila Viola Pejřimovská a v první dvacítce skočili i třináctý Šimon Hutař, osmnáctý Vojta Hutař a devatenáctý Tadeáš Pejřimovský.
Kategorie HD 16:
V obrovsky vyrovnaném turnaji hrálo 21 hráčů a o překvapivé výsledky nebyla nouze. Z chotěbořské dvojice byl úspěšnější Ruda Jun, který skončil na pátém místě, Petr Klabeneš obsadil slušné 8.místo.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 01. 05. 2016 | 497 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server