Turnaje

"Orlická šachovnice" - Ústí n/O - 23. 3. 2013

43.ročník "Orlické šachovnice" se skládal ze dvou turnajů. Prvním byl klasický mládežnický open a druhým krajský přebor pro nejmladší kategorii HD 8. Nechci prozrazovat, ale musím. Chotěbořský Ruda Jun se stal krajským přeborníkem!


Krajského přeboru se zúčastnilo 13 hráčů a chotěbořské barvy hájil Rudolf Jun. Ruda má za sebou letos již několik turnajů v kategorii do 10 let a svými výsledky patřil k favoritům turnaje. A svým výkonem to jen potvrdil. V devítikolovém turnaji jen jednou zaváhal a se ziskem 8 bodů se stal krajským přeborníkem kategorie do 8 let. Druhé místo obsadil Ondřej Půlpán /Slatiňany/ také s 8 body a třetí skončil Patrik Václavík /ŠK Svitavy/ se 7 body. Děvčata skončila na konci celkového pořadí, krajskou přebornicí se stala Dominika Šmajzrová před Markétou Holáskovou /obě Ústí n/O/.
Turnaje mládeže se zúčastnilo 82 hráčů a hráček.Čelo celkového pořadí obsadili hráči Polabin. Vítězem se stal Jakub Půlpán s 8,5 body, druhý skončil jeho bratr Matěj Půlpán se 7,5 body a třetí Dominik Řezníček se 7 body /všichni 2222ŠK Polabiny/. Byla vyhodnocena i kategorie mladších žáků, ve které obsadil třetí místo a celkové sedmnácté pořadí další chotěbořák Petr Klabeneš.
 
Celkové výsledky obou turnajů naleznete zde.
Článek o turnaji na webu pořadatelů + fotografie z turnaje:  Orlické šachovnice
 
Hodnocení velkého hráče: Ruda je pašák! Pozorný čtenář si určitě všiml, že článkem se míhaji tři bratři Půlpánové. Už se těším až se takto budou míhat tři bratři Junové... Pochvalu zaslouží i trenéři a Petr, který odehrál dobrý turnaj.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 28. 03. 2013 | 1394 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server