Turnaje

"O šachového krále hradu Lipnice"

Lipnice nad Sázavou 23.06.2018 Šachový oddíl TJ Jiskra Havlíčkův Brod ve spolupráci s ZŠ Lipnice n/S uspořádal šachový turnaj "O šachového krále hradu Lipnice". Do prostorného sálu lipnického hradu se sjelo 95 účastníků z 23 oddílů.


Hrál se jeden devítikolový turnaj bez rozdílu výkonnosti a věku, tempem 15 minut na partii a hráče. Chotěbořské šachisty reprezentovali hráči z řad mládeže: Viola Ruby Pejřimovská, Tadeáš Rubel Pejřimovský, Robert Jun, Rosťa Jun, Martin Včela a Filip Krupička.
Celkovým vítězem turnaje se stal Roman Vincze /Jiskra Havl.Brod/, druhým místem překvapil "mládežník" Tomáš Zelený /Caissa Třebíč/a třetí skončil světelský odchovanec Jaroslav Janáček /Mahrla Praha/. Nejlepším chotěbořákem byl patnáctý Robert Jun, který zároveň vyhrál kategorii mlsdších žáků. Dvacátá Viola Ruby Pejřimovská byla nejlepší dívkou v turnaji a v kategorii starších žáků obsadila třetí místo. Ve čtvrté desítce skončil Tadeáš Rubel Pejřimovský, v páté Rosťa Jun a v šesté Martin Včela a Filip Krupička.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 27. 06. 2018 | 300 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server