Ostatní turnaje

O pohár města Hlinska 2017

6.5.2017 | Zatímco chotěbořští mladíci vyrazili na Železnohorskou šachovou olympiádu, tak dospělí si jeli zablicat na 18. ročník bleskového turnaje O putovní pohár města Hlinska.

Turnaj byl rozdělený do 3 skupin, z které postupovalo určitý počet hráčů.
Do skupiny A se podařilo probojovat pouze dvěma chotěbořským šachistům a 1 hráč hrál skupinu B.
Ve finále se nejlépe vedlo FM Jiřímu Gregorovi z Neratovic, který se ziskem 12,5 bodu obsadil 1. místo. 2. místo obsadil Pavel Daněk z Pardubic s 11 body a O 3. místo muselo rozhodnout pomocné hodnocení, které měl nejlepší Jindřich Melich z Prahy s 10 body.
Hned za ním, tedy na 4. místě, byl Josef Hospodka. Na 10. místě se umístíl Luděk Petrus.
Skupinu B si zahrál Milan Fiala, který skončil na 19. mistě.

 

FOTOGALERIE
Pořadí
Poř. Jméno hráče Oddíl VT ELO
Finále A
1 Gregor Jiří TJ Neratovice FM 2184
2 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1 1944
3 Melich Jindřich TJ Praha-Pankrác KM 2063
4 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1 1949
5 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice M 2237
6 Kolomazník Jan TJ Sparta Kutná Hora 1 1963
7 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava KM 2098
8 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1 1927
9 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1 2019
10 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1 1961
11 Kalousek Vladimír ŠK Ústí nad Orlicí KM 2017
12 Cach Tomáš TJ Sokol Zaječice 2 1564
13 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice KM 2056
14 Žváček Antonín SK Kbely 1 2001
15 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 2 1849
Finále B
16 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1 1941
17 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1 1848
18 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1 1813
19 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 2 1842
20 Jiruše Josef --- --- ---
21 Indrová Jana ŠO Hlinsko 2 1562
22 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1 1927
23 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1 1829
24 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou 3 1523
25 Neumann Michal ŠO Hlinsko 3 1284
26 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou 3 1381
27 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 2 1677
Finále C
28 Janoušek Petr NOPO Miřetice 2 1570
29 Stránský Luboš ŠO Hlinsko 2 1510
30 Lhotský František   3 1248
31 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 2 1613
32 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 2 1559
33 Pešek Patrik ŠO Hlinsko 3 1398
34 Zelenka Adam ŠO Hlinsko 3 1137
35 Šulc Jiří ŠO Hlinsko 4 1100
36 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 4 1074
37 Profous Patrik --- --- ---
38 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 3 1068
39 Franz Jan   3 1525

 



Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 07. 05. 2017 | 340 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server