Turnaje

Mistrovství ČR mládeže do 16 let

Kouty nad Desnou 10.-17.03.2018
V hotelu Dlouhé Stráně v Koutech n/D proběhlo Mistrovství ČR mládeže. Hrálo se osm mistrovských turnajů /H10,12,14,16+D10,12,14,16/, mistrovský turnaj  juniorů a dorostenců a navrch dva doprovodné OPENY /FIDE, Národní OPEN/. Do turnajů zasáhli i čtyři chotěbořští hráči, Viola Ruby Pejřimovská hrála dvanáctky, Ruda Jun čtrnáctky a Petr Klabeš s Tadeášem Rubelem Pejřimovským si zahráli národní OPEN.


Kategorie D12:
Viola Ruby Pejřimovská patřila do okruhu favoritek, nasazená byla jako číslo dvě. Viola se pohybovalo stále v první desítce pořadí, po osmi kolech byla třetí se šesti body. Poslední kolo hrála o stupně vítězů, získala kvalitu, ale soupeřka se dokázalo prosadit drtivým útokem na pole f7 a oslabeného krále. Tím se dostala před Violu, na kterou "zbylo" nepopulární čtvrté pořadí.
Kategorie H14:
Ruda Jun byl nasazená jednička a jeho cílem byla jakákoliv medaile. V obrovsky vyrovnané soutěži měl po čtyřech kolech 3 body a hrál o stupně vítězů. Pak se mu však přestalo dařit, začal střídat prohry, remízy a prohry... až trochu rezignoval a byl rád, že už je konec. Celkově uhrál 4 body a propadl se až na šestnácté místo celkového pořadí.
Národní OPEN:
Petr Klabeneš adehrál vydařený turnaj a se ziskem 5,5 bodu skončil na slušném 12.místě. Tadeáš Rubel Pejřimovský hrál na úrovní svého nasazení a se 4,5 body skončil na 37.místě.
PS: Když otevřete fotogalerii uvidíte další chotěbořskou "stopu" na Mistrovství ČR. Jirka Tůma byl totiž hlavním trenérem mistrovství.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 21. 03. 2018 | 239 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server