Turnaje

MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE

Kouty n/D * 05.-12.03.2016 * Pod taktovkou světelských pořadatelů proběhlo v Koutech n/D MČR mládeže. Hrálo se devět mistrovských turnajů /D10,12,14,16 + H10,12,14,16 + junioři/ a dva doprovodné turnaje. Chotěbořské šachisty zastupoval v H12 Rudolf Jun a v OPENU FIDE Jan Tůma.


Kategorie H12:
Ruda Jun hrál finálový turnaj této kategorie již podruhé za sebou. Kvalifikovat se na MČR není nic jednoduchého, o čemž svědčí i to, že Ruda byl jediným účastníkem této kategorii z Pardubického kraje. Podle ELA byl nasazen jako šestnáctý hráč a jeho cílem bylo určitě hrát o první desítku celkového pořadí. Skutečnost však byla jiná. Ruda se od začátku pohyboval ve druhé polovině tabulky a marně doháněl ty nejlepší. Nejvýše se "vyšplhal" po šestém kole, kdy měl 3 body a byl průběžně na dvanáctém místě. Závěr turnaje mu však vůbec nevyšel, v posledních třech kolech uhrál pouze jednu remízu a skončil tak na 19.místě celkového pořadí s 3,5 body z 9 partií. Ruda má určitě na víc, bohužel se na jeho výkonnosti začíná projevovat že s ním již rok netrénuje nikdo z nejlepších chotěbořských hráčů. A tento fakt platí i pro další mladé hráče/Lukáš Nejedlý, Radek Nejedlý.../.
OPEN FIDE:
V doprovodném turnaji hrálo celkem 50 hráčů a Jan Tůma byl podle ELA nasazen jako patnáctý hráč.Honza hrál výborně a po pátém kole se vyhoupl do čela průběžného pořadí se ziskem 4,5 bodu. Ještě před posledním kolem byl na čele s půl bodovým náskokem, ale jidiná prohra v turnaji, v posledním kole s FM Vítem Valentou ho připravila o celkové vítězství. Přesto je druhé místo, se ziskem 7 bodů z 9 partií skvělým výsledkem.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 13. 03. 2016 | 1147 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
26.01.2020:
Aktuální informace a výsledky najdete na našem FACEBOOKU.

20.01.2020:
POZOR! POZOR! POZOR! PDŠS přesunul oddílové weby na jiný server což se projevilo v nefunkčnosti chotěbořských stránek. Došlo k narušení php souborů, nefunguje vkládání a správa článků. Jsme proto nuceni vytvořit stránky nové! Omlouváme se čtenářům a příznivcům za dočasnou nefunkčnost stránek! Petr Ďoubal  
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server