Ostatní turnaje

Memoriál Jirky Pavliše - Krouna 30.12.2015

11. ročníku Memoriálu Jirky Pavliše se zúčastnilo šest chotěbořských šachistů.

Ve středu 30. prosince 2015 se konal v Krouně 11. ročník Memoriálu Jirky Pavliše. Sešlo se 74 šachistů a samozřejmě nechyběli ani chotěbořští bojovníci. Vítězem se stal z 8 body Pavel Hrubeš z Lanškourna. 2. místo obsadil ze 7,5 body Tomáš Pokorný také z Lanškouna. Na 3. místě skončil Vít Valenta ze 6,5 body z oddílu TJ Sokol Lázně Velké Losiny.


Nejlepší umístění z chotěbořských šachistů byl ze 6 body na 9. místě Radek Sukdolák a se stejným počtem bodů, ale horším pomocným hodnocením byl, úplně stejně jako loni, na 11. místě Josef Hospodka. Karel Tomek se umístil na 30. místě ze 4,5 body. Další chotěbořští hráči skončili v druhé polovině pořadí.

Podrobné výsledky | FOTOGRAFIE z turnaje

 

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH   
13 Hrubeš PavelCZE2156TJ Lanškroun8,040,5  
21 Pokorný TomášCZE2183TJ Lanškroun7,540,0  
36FMValenta VítCZE2138TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,542,5  
420 Starý LukášCZE1876Jiskra Heřmanův Městec6,542,0  
521 Konrád FrantišekCZE1868TJ Sokol Zaječice6,540,0  
67CMStrašil PavelCZE2104ŠK 1921 Zábřeh6,537,5  
78 Jiruše JosefCZE2067TJ Slavia Hradec Králové6,041,5  
82 Vařejčko JosefCZE2179TJ Sokol Zaječice6,039,0  
915 Sukdolák RadekCZE1923TJ CHS Chotěboř6,038,0  
109 Solil RomanCZE2037TJ Lanškroun6,037,5  
1111 Hospodka JosefCZE1992TJ CHS Chotěboř6,036,5  
1213 Jecha PetrCZE19772222 ŠK Polabiny6,034,5  
1329 Přibyl JiříCZE1827Jiskra Heřmanův Městec6,032,0  
1423 Kotyza BohumilCZE1856TJ Spartak Rychnov n/K
6,030,5  
1537 Říha VojtěchCZE1718ŠO Hlinsko6,030,0  
164 Trhal TomášCZE2152ŠK Vysoké Mýto5,538,0  
1718 Hájek JaroslavCZE1894TJ Sokol Zaječice5,538,0  
1810 Opravil KarelCZE1996ŠK 1921 Zábřeh5,536,5  
1926 Reichl RomanCZE1836ŠK 1921 Zábřeh5,536,5  
2016 Roušar ZdeněkCZE1922ŠO Hlinsko5,535,0  
2117 Holý FilipCZE1901TJ Sokol Plzeň-Letná5,533,5  
2233 Charouz MilanCZE1771TJ Štefanydes Polička5,533,5  
2327 Schaffer DavidCZE1829TJ Štefanydes Polička5,532,5  
2412 Hájek JiříCZE1986TJ Sokol Zaječice5,038,5  
255 Ptáček LubošCZE2141ŠK Vysoké Mýto5,035,0  
2625 Hubený PavelCZE1839Makkabi Boskovice5,035,0  
2731 Česenek JanCZE1799TJ ŠO Chrudim5,033,0  
2841 Bartoš KarelCZE1684TJ Štefanydes Polička5,026,0  
2947 Kubíček MartinCZE1631ŠK 1921 Zábřeh5,024,5  
3028 Tomek KarelCZE1829TJ CHS Chotěboř4,536,0  
3114 Jelínek VáclavCZE1928ŠK Bohemia Pardubice o.s.4,535,5  
3222 Janda LubomírCZE1861ŠO Hlinsko4,533,5  
3324 Glöckner JaromírCZE1851Sokol Mistrovice4,533,5  
3468 Cach TomášCZE1331TJ Sokol Zaječice4,533,0  
3555 Jiroušek JanCZE15102222 ŠK Polabiny4,533,0  
3644 Buchta MartinCZE1650TJ Štefanydes Polička4,532,5  
3732 Veselý MiroslavCZE1777Makkabi Boskovice4,532,0  
3851 Žídek JanCZE1543TJ Sokol Zaječice4,531,0  
3940 Cvejn JaroslavCZE1687TJ Spartak Rychnov n/K4,530,5  
4019 Štolfa JaroslavCZE1889TJ CHS Chotěboř4,530,5  
4172 Severýn JaromírCZE1241ŠO Hlinsko4,530,0  
4230 Honek JanCZE1812Jiskra Heřmanův Městec4,530,0  
4342 Ježek JakubCZE1679TJ Lanškroun4,529,5  
4448 Sysr PavelCZE1593TJ Spartak OEZ Letohrad4,528,5  
4539 Jerman MilošCZE1708TJ Štefanydes Polička4,528,0  
4650 Jun RudolfCZE1560TJ CHS Chotěboř4,032,5  
4736 Česenek VladimírCZE1726TJ ŠO Chrudim4,032,0  
4869 Kubeš IvanCZE1327TJ Sokol Zaječice4,031,5  
4957 Křivohlávek JosefCZE1484TJ Lanškroun4,029,0  
5035 Šťulík JiříCZE1740ŠO Hlinsko4,028,5  
5171 Štěnička MichalCZE1250TJ Sokol Zaječice4,028,0  
5263 Probošt JakubCZE1374Makkabi Boskovice4,024,5  
5349 Jirmásek VladimírCZE1580TJ Sokol Krouna4,023,5  
5467 Štěrba BohumírCZE1341ŠO Hlinsko3,530,5  
5538 Kropáč ZdeněkCZE1709ŠK 1921 Zábřeh3,530,0  
5653 Klabeneš PetrCZE1541TJ CHS Chotěboř3,528,5  
5762 Probošt JaroslavCZE1410Makkabi Boskovice3,528,0  
5860 Mottl JanCZE1427TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,527,5  
5934 Marek JiříCZE1743ŠK Vysoké Mýto3,527,5  
6043 Palla RostislavCZE1668TJ Spartak Rychnov n/K3,524,0  
6154 Jedlička PavelCZE1534Makkabi Boskovice3,524,0  
6246 Ruffer VáclavCZE1632TJ Spartak Rychnov n/K3,032,0  
6364 Melichar JaroslavCZE1372TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,031,0  
6458 Ryšavá MonikaCZE1480TJ Štefanydes Polička3,029,5  
6552 Netolický JosefCZE1542TJ Sokol Krouna3,029,5  
6665 Indra AntonínCZE1371ŠO Hlinsko3,026,0  
6759 Nimmertondl PetrCZE1449TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,023,0  
6866 Lorencová JitkaCZE1351TJ Spartak OEZ Letohrad2,528,5  
6956 Reichl LubošCZE1504ŠK 1921 Zábřeh2,521,5  
7061 Štorek LadislavCZE1419Sokol Krucemburk2,521,0  
7174 Šafář VáclavCZE1034TJ Štefanydes Polička2,024,0  
7273 Šmahel VojtěchCZE1080TJ Sokol Krouna2,022,0  
7370 Houška FrantišekCZE1297TJ Štefanydes Polička2,021,0  
7445 Štěrba AntonínCZE1645TJ Auto Škoda Mladá Boleslav0,021,0  

 

 

 



Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 30. 12. 2015 | 583 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server