Ostatní turnaje

Memoriál Jirky Pavliše - Krouná 29.12.2013

Na 9. ročníku turnaje v rapidu se sešla početná konkurence v níž nechyběli ani chotěbořští šachisté.

V neděli 29.prosince 2013 uspořádal Sokol Krouna 9.ročník turnaje v rapidu 'Memoriál Jirky Pavliše', kterého se zúčastnilo celkem 79 hráčů.
V devítikolovém turnaji zvítězil Jaromír Paščenko z Poličky jen na pomocné hodnocení před Lukáškem Karáskem z Jihlavy, na třetím místě skončil FM Jiří Tůma z Chotěboře.

Chotěbořským šachistům se dařilo a pokořili svoje rekordy z minulých dvou roků.
Skvělé 11. pořadí obsadil dobře hrající Jaroslav Štolfa. 15. místo patřilo Josefu Hospodkovi a 18. příčku obsadil Radek Sukdolák.

 

PODROBNÉ VÝSLEDKY

FOTOGALERIE Z TURNAJE

  


Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body 
1 8   Paščenko Jar.
CZE 2120 TJ Štefanydes Polička 7,5
2 3   Karásek Lukáš  CZE 2202 ŠK Gordic Jihlava 7,5
3 1 FM Tůma Jiří  CZE 2327 TJ CHS Chotěboř 7
4 4   Vařejčko Josef  CZE 2185 TJ Sokol Zaječice 7
5 7 CM Strašil Pavel  CZE 2120 Tatran Litovel 6,5
6 9   Petuchov Serg.
CZE 2116 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5
7 24   Sion David  CZE 1930 TJ Štefanydes Polička 6,5
8 2   Pokorný Tomáš  CZE 2280 TJ Štefanydes Polička 6
9 11   Hájek Lukáš  CZE 2110 TJ Sokol Zaječice 6
10 6   Vincze Roman  CZE 2137 ŠK Gordic Jihlava 6
11 29   Štolfa Jaroslav  CZE 1870 TJ CHS Chotěboř 6
12 16   Jiruše Josef  CZE 2042 TJ Slavia Hradec Králové 6
13 19   Jelínek Václav  CZE 1993 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6
14 32   Boháček Milan  CZE 1853 Makkabi Boskovice 5,5
15 21   Hospodka Jos.
CZE 1958 TJ CHS Chotěboř 5,5
16 5   Hrubeš Pavel  CZE 2163 TJ Lanškroun 5,5
17 15   Opravil Karel  CZE 2055 ŠK 1921 Zábřeh 5,5
18 27   Sukdolák Rad.
CZE 1912 TJ CHS Chotěboř 5,5
19 13   Hájek Jiří  CZE 2068 TJ Sokol Zaječice 5,5
20 12   Marek Jiří  CZE 2072 TJ Podlužan Prušánky 5,5
21 18   Solil Roman  CZE 2007 TJ Lanškroun 5,5
22 10   Lorenc Oldřich  CZE 2114 TJ Štefanydes Polička 5,5
23 14   Kastner Oldřich  CZE 2055 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5
24 28   Konrád Frant.
CZE 1881 TJ Sokol Zaječice 5,5
25 22   Kastner Vojtěch  CZE 1950 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5
26 23   Jecha Petr  CZE 1949 2222 ŠK Polabiny 5
27 31   Hubený Pavel  CZE 1858 Makkabi Boskovice 5
28 42   Schaffer David  CZE 1745 TJ Štefanydes Polička 5
29 20   Smejkal Jan  CZE 1962 TJ Štefanydes Polička 5
30 25   Roušar Zdeněk  CZE 1928 ŠO Hlinsko 5
31 43   Veselý Miroslav  CZE 1737 Makkabi Boskovice 5
32 26   Dvořák Slavomil  CZE 1925 ŠO Hlinsko 5
33 59   Havel Jan  CZE 1457 Makkabi Boskovice 5
34 49   Tulis Jan  CZE 1600 TJ Štefanydes Polička 5
35 39   Janko Jan  CZE 1775 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5
36 35   Kocourková Zuz.
CZE 1811 ŠK S-B Světlá n.Sáz. 4,5
37 46   Ruffer Václav  CZE 1640 TJ Spartak Rychnov n/K
4,5
38 33   Janda Lub.
CZE 1847 ŠO Hlinsko 4,5
39 38   Navrátil Lad.
CZE 1779 TJ Štefanydes Polička 4,5
40 34   Hon Jiří  CZE 1815 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5
41 37   Reichl Roman  CZE 1798 ŠK 1921 Zábřeh 4,5
42 44   Jerman Miloš  CZE 1736 TJ Štefanydes Polička 4,5
43 50   Trčka Bohdan  CZE 1582 ŠK Praha-Smíchov 4,5
44 41   Holata Miroslav  CZE 1756 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4,5
45 36   Šťulík Jiří  CZE 1805 ŠO Hlinsko 4,5
46 45   Kropáč Zdeněk  CZE 1718 ŠK 1921 Zábřeh 4,5
47 52   Stodola Jakub  CZE 1561 TJ Štefanydes Polička 4,5
48 30   Sodomka Adam  CZE 1862 TJ Štefanydes Polička 4
49 40   Cvejn Jaroslav  CZE 1756 TJ Spartak Rychnov n/K
4
50 53   Kubíček Martin  CZE 1548 ŠK 1921 Zábřeh 4
51 73   Žídek Jan  CZE 1250 TJ Sokol Zaječice 4
52 66   Kubeš Ivan  CZE 1250 TJ Sokol Zaječice 4
53 69   Nimmertondl P.
CZE 1250 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4
54 55   Říha Vojtěch  CZE 1539 ŠO Hlinsko 4
55 78   Severýn Jar.
CZE 1000 ŠO Hlinsko 4
56 17   Adámek Mil.
CZE 2012 ŠO Hlinsko 3,5
57 48   Jirmásek Vl.
CZE 1606 TJ Sokol Krouna 3,5
58 77   Profousová V.
CZE 1000 TJ Sokol Krouna 3,5
59 71   Simon Jakub  CZE 1250 TJ Štefanydes Polička 3,5
60 62   Reichl Luboš  CZE 1337 ŠK 1921 Zábřeh 3,5
61 63   Houška Frant.
CZE 1336 TJ Štefanydes Polička 3,5
62 56   Netolický Josef  CZE 1534 TJ Sokol Krouna 3,5
63 72   Simon Michal  CZE 1250 TJ Štefanydes Polička 3,5
64 61   Voldan Beno  CZE 1361 TJ Sokol Krouna 3,5
65 68   Mottl Jan  CZE 1250 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3
66 54   Marcikán Tomáš  CZE 1540 Makkabi Boskovice 3
67 64   Cach Tomáš  CZE 1250 TJ Sokol Zaječice 3
68 58   Hruban Vladimír  CZE 1460 SK Slavoj Čáslav 3
69 67   Melichar Jar.
CZE 1250 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3
70 51   Šenkýř Jindřich  CZE 1562 TJ Sokol Krouna 3
71 57   Štorek Ladislav  CZE 1513 Sokol Krucemburk 3
72 60   Ryšavá Monika  CZE 1380 TJ Štefanydes Polička 3
73 65   Jiroušek Jan  CZE 1250 TJ Loko Česká Třebová 2,5
74 76   Dědič Tomáš  CZE 1000 TJ Sokol Krouna 2,5
75 70   Samková Pavla  CZE 1250 TJ Sokol Zaječice 2
76 74   Martínek Michal  CZE 1100 TJ Štefanydes Polička 2
77 79   Šmahel Vojtěch  CZE 1000 TJ Sokol Krouna 1,5
78 47   Buchta Martin  CZE 1620 TJ Štefanydes Polička 0
     


Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 29. 12. 2013 | 715 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server