Turnaje

Memoriál Jirky Pavliše 2017

Oldřiš 30.12.2017  Dvanáctý ročník pravidelného turnaje v rapidu uspořádal oddíl Sokol Krouná. Na startu byla velice slušná účast 76 hráčů z 23 oddílů. Hráli i dva chotěbořáci, Jirka Tůma a Josef Hospodka.


Jirka Tůma, jako nasazená jednička turnaje, uhrál v devítikolovém turnaji 7,5 bodu, ale na celkové vítězství to nestačilo. Na třetí pomocné hodnocení ho odsunul na druhou pozici jeho "šachový žák" Vojta Říha z Hlinska. Třetí místo obsadil Josef Vařejčko /Zaječice/, čtvrté a páté pořadí patřilo hráčům Lanškrouna Tomáši Pokornému a Romanu Solilovi. Druhý chotěbořský hráč, Josef Hospodka, skončil na jednadvacátém místě se ziskem 5,5 bodu.
Dva bleskové turnaje odehrál před koncem roku dvanáctiletý Ruda Jun. Ve Žďáru /KP Vysočiny v blesku/ odehrál velice slušný turnaj, po 17 kolech stačilo deset uhraných bodů na celkové desáté pořadí.
Třicátého prosince odehrál Ruda Jun i Turnaj otevřeného místrovství ČR v bleskovém šachu. To již bylo troch jiné "kafe"! Patnáctikolový turnaj hrálo 213 šachistů a stupně vítězů patřili mezinárodním velmistrům Jirovskému, Michalíkovi a Babulovi. Ruda byl nasazená 115 a se ziskem 6,5 bodu obsadil celkové 139.pořadí. Určitě dobrá zkušenost!


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 06. 01. 2018 | 198 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server