Turnaje

MČech HD 8,10 * Polofinále MČR juniorů H 18,20 * Liga Vysočiny

Doksy 14.-15.11.2015 / Doksy 14.-22.11.2015 / Jihlava 14.11.2015
Na třech frontách bojovali /ještě bojují/ chotěbořští mládežníci. Trojice Radek Nejedlý, Lukáš Nejedlý a Robert Jun hrála MČech do 8 let, Jan Tůma hraje polofinále juniorů a další šestice v čele s Rudou Junem a Petrem Klabenešem se "zakousla" do turnaje "O jihlavský koláč". 


MČech HD do 8let:
Turnaj, kterého se chotěbořáci již pravidelně účastní, si zahrála trojice Radek Nejedlý, Lukáš Nejedlý a Robert Jun. Radek s Lukášem hráli již vloni, Bertík byl nováček. Radek byl nasazen jako dvojka turnaje a cílem bylo vylepšit loňské šesté místo, Lukáš s Bertíkem /14 a 16 nasazení/ chtěli bojovat o místo v první desítce. Dvoudenní turnaj vyšel všem třem náramně, ...až na to zpropadené poslední kolo! V něm hrál Radek i Robert o stupně vítězů a Lukáš o místo v první desítce. Bohužel všichni tři prohráli a přišli o ještě lepší umístění. Radek Nejedlý tak skončil na pátém místě, Robert Jun byl sedmý /oba se 6 body/ a Lukáš Nejedlý obsadil s 5 body jedenácté pořadí. Výsledek všech je velmi dobrý a k výraznému úspěchu chyběl jen krůček... Příště se to třeba podaří, protože všichni tři kluci mají potenciál jít výrazně výkonnostně nahoru, perfekní je i přístup rodičů a trenérů.   
Celkové výsledky HD 8
Polofinále MČR juniorů H18,20:
Turnaj hraje Honzík Tůma a bude to mít setsakra těžké. Turnaj hraje 43 hráčů, desítka z ních má ELO nad 2200. Honza je nasazen jako dvanáctý a po odehraných 4 kolech má 2,5 bodu. Souběžně se hraje i Finále MČR juniorek, kde můžete sledovat dvě světelské slečny, Suchomelovou a Volaninovou. Partie z obou turnajů přináší tento on-line.
Průběžné i celkové výsledky najdete zde
Liga Vysočiny mládeže  * 21.ročník turnaje "O jihlavský koláč":
Úvodní turnaj Ligy Vysočiny proběhl v Jihlavě za rekordní účasti 108 šachistů a šachistek. Chotěbořští šachisté si přijeli zahrát tréninkově, protože soutěže hrajeme v Pardubickém kraji. Šestice chotěbořáků nastoupila ve složení Rudolf Jun, Petr Klabeneš, Viola Ruby Pejřimovská, Tadeáš Rubel Pejřimovský, Josef Mrázek a David Kovanda. Hlavně první dva jmenovaní si po loňských zkušenostech dělali zálusk na co nejlepší umístění a průběh devítikolového turnaje to jenom potvrdil. V posledním kole se Ruda a Petr utkali spolu a byl to boj o první pořadí. Remíza žádnému k prvenství nestačila, takže se hrálo na ostří nože! Úspěšnější byl nakonec Ruda Jun, který se výhrou vyšvihl na první místo v turnaji se ziskem 8 bodů. Pro Petra Klabeneše znamenala prohra celkové čtvrté místo se ziskem 7 bodů. Ostatním chotěbořákům se v "nabitém" turnaji, který se hraje pouze v jedné skupině bez rozdílu věku, příliš nedařilo. Viola Ruby Pejřimovská skončila šedesátápátá a její brácha Tadeáš šedesátýsedmý, Pepík Mrázek a David Kovanda obsadili místa v sedmé desítce celkového pořadí.
celkové výsledky turnaje


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 17. 11. 2015 | 624 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server