Turnaje

Liga Vysočiny mládeže - Velká cena Havlíčkova Brodu

Havlíčkův Brod 14.04.2018  Orlická šachovnice byla opět bez chotěbořáků, protože ve stejném termínu se  hrál největší turnaj Vysočiny "Velká cena Havlíčkova Brodu" v rapid šachu mládeže. Turnaj hrálo jedenáct chotěbořských hráčů, kteří vyhráli co se dalo!!!


V havlíčkobrodském hotelu Slunce se prezentovalo 152 hráčů a hráček, kteří odehráli dva turnaje dle věkových kategorií. Záštitu nad turnajem převzala náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jana Fischerová a starosta města Havlíčkův Brod Jan Tecl /bývalý chotěbořský šachista/.
Kategorie mladší /HD8,10 - 71 účastníků/:
Nasazení jedničky turnaje potvrdil Robert Jun, který vyhrál s plným bodovým ziskem 9 bodů. Zároveň vyhrál kategorii H10 a bral i cenu starosty za bojovnost /největší počet výher/. Také Rosťa Jun potvrdil své nasazení a se ziskem 6,5 bodu skončil na pátém místě a zároveň vyhrál kategorii H8. Další trojice chotěbořských hráčů se vešla do třicítky, Jakub Nováček byl dvacátý, Jarda Zmek pětadvacátý a Michal Zmek jednatřicátý.
Kategorie starší /HD12,14,16 - 81 účastníků/:
Nejvýše nasazený Ruda Jun neponechal nic náhodě a vyhrál s plným bodovým ziskem 9 bodů. Zároveň vyhrál kategorii H14 a získal i cenu starosty za bojovnost. Celkově na třetím místě skončil Petr Klabeneš, který vyhrál i svoji  kategorii H16. Do první desítky se prosadil i Tadeáš Rubel Pejřimovský, který tak vyhrál i kategorii H12. Celkovým jedenáctým místem nezůstala pozadu ani Viola Ruby Pejřimovská.Vyhrála tak kategorii D12 a cenu starosty za bojovnost. Slušné pětadvacáté místo vybojoval i Martin Včela, Štěpán Zvolánek skončil na 54.místě.
PS:Chotěbořští hráči zažili povedenou šachovou sobotu. Vyhrali oba dva turnaje, získali sedm prvenství v jednotlivých kategoriích /mezi chlapci vyhráli všechny/ a tři ceny  starosty za bojovnost!!! 


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 15. 04. 2018 | 242 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server