Turnaje

Liga Vysočiny mládeže 2015

2.turnaj - Žďár n/S 12.12.2015 * Žďárský šachový oddíl uspořádal pravidelný Mikulášský turnaj mládeže, který byl zároveň druhým turnajem Ligy Vysočiny mládeže 2015.


Turnaje se zúčastnilo 80 šachistů a šachistek z Vysočiny, mezinárodní punc dodala turnaji i účastnice ze Slovenska. Do jednoho turnaje, hraného bez rozdílu věku, zasáhlo i sedm chotěbořských šachistů: David Kovanda, Petr Klabeneš, Radek Nejedlý, Lukáš Nejedlý a tři bratři Junové, Rudolf, Robert a Rosťa.

 

 

Nejúspěšnějším chotěbořákem byl Ruda Jun, který skončil celkově třetí a vyhrál kategorii do 12.let. Petr Klabeneš byl sedmý celkově a třetí v kategorii do 14 let. V kategorii do 8 let patřili chotěbořským nadějím celé stupně vítězů. Kluci skončili celkově ve třetí desítce, ale ve své kategorii skončil Robert Jun první, Radek Nejedlý druhý a Lukáš Nejedlý třetí. A to je ještě na pátém místě doplnil Rosťa Jun /5,5 roku!!!/, který odehrál první turnaj a získal skvělé 4 body. Na fotografii pořadatelů jsou zachyceni vítězové všech kategorií dívek a chlapců /Bertík Jun je uprostřed, Ruda Jun druhý zprava/.
PS:Minulý týden proběhlo také okresní kolo přeboru škol. V kategorii I /1.-5.třídy/ se do krajského finále z prvních dvou míst kvalifikovala ZŠ Buttulova a ZŠ Smetanova, v katrgorii III /střední školy/ se z prvního místa kvalifikovalo družstvo chotěbořského gymnázia. Jen tak dááál!!!


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 16. 12. 2015 | 515 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server