Turnaje

Liga VYSOČINY mládeže

"O velikonočního beránka" Náměšť nad Oslavou 06.04.2019  DDM v Náměšti nad Oslavou byl pořadatelem dalšího turnaje Ligy Vysočiny mládeže. Ve dvou věkových kategoriích ho hrálo 121 hráčů a hráček z Vysočiny a nejbližšího okolí...


Chotěbořská výprava měla dvanáct účastníků, čtyři hráli kategorii mladších /HD8,10/, osm kategorii starších /HD12,14,16/. Chotěbořským hráčům se nijak extra nedařilo, přesto si odvezli tři velikonoční beránky /Rosťa Jun, Viola Ruby Pejřimovská a Ruda Jun/.
Kategorie mladší /HD8,10 - 51 účastníků/:
Rosťa Jun prošel turnajem bez prohry, pomocné hodnocení však bylo na straně jihlavského hráče a odsunulo Rosťu na druhé místo. Další chotěbořští hráči "vyklidili" pozice na špici a umístili se až ve třetí desítce. Jakub Nováček skončil dvaadvacátý, Jarda Zmek čtyřiadvacátý a Petr Fousek devětadvacátý.
Kategorie starší /HD12,14,16 - 70 účastníků:
Ruda Jun vyhrál potřetí za sebou a jenom potvrdil, že už je výkonnostně trochu jinde než jeho soupeři...Slušné je i desáté pořadí Violy Ruby Pejřimovské, ostatní zůstali trochu za očekáváním a jsou "rozvěšeni" po celé výsledkové listině /23 - Robert Jun, 29 - Tadeáš Rubel Pejřimovský, 33 - Štěpán Zvolánek, 34 - Martin Včela, 42 - Lukáš Nejedlý, 66 - Petr Bělohlávek/.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 10. 04. 2019 | 88 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server