Turnaje

Krajský přebor mládeže kat. HD 10,12 - 4. turnaj

Chotěboř 24.03.2018 4. kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kat. HD 10 a 12 proběhl v sobotu v Chotěboři. Zúčastnilo se ho 55 šachistů a šachistek z 9 oddílů Pardubického kraje.

Po mnoha a mnoha letech... uspořádal Šachový oddíl TJ CHS Chotěboř turnaj mládeže. Byl to čtvrtý kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS v kategoriích do 10 a 12 let. V chotěbořské sokolovně se sešlo 55 účastníků, kteří bojovali o poslední možnost kvalifikovat se do finálového turnaje KP.
Kategorie HD10:
V kategorii nejmladších kralovali favorité. Zvítězil první nasazený Jiří Bouška /ŠO Hlinsko/, před druhým nasazeným Vojtěchem Starým /Jiskra Heřmanův Městec/ a překvapením turnaje Tobiášem Komárkem /ŠK Svitavy/. Nejlepší dívkou byla celkově jedenáctá Kristýna Pařízková /ŠS Železné hory/. Z chotěbořských hráčů se tři dostali do první desítky, Jarda Zmek byl šestý, Rosťa Jun sedmý a Jakub Nováček devátý.
Kategorie HD12:
V kategorii dvanáctiletých zůstalo vítězství v Chotěboři. Zasloužil se o to Lukáš Nejedlý, který vyhrál před Jakubem Váňou /2222 ŠK Polabiny/ a Jakubem Nešpůrkem /ŠS Železné hory/. Nejlepší dívkou byla celkově devátá Leona Bártová /TJ Slovan Moravská Třebová/. Pořadí dalších chotěbořských hráčů: Radek Nejedlý čtvrtý, Robert Jun sedmý, Petr Bělohlávek jedenáctý a Marta Plaskačová čtyřiadvacátá.
Hodnocení velkého hráče: Turnaje proběhly bez problémů, o což se zasloužili pořadatelé, ale i vedoucí jednotlivých oddílových výprav. Dík patří i partnerům turnaje, Městu Chotěboř, CEKUSU Chotěboř a COOP družstvu HB Praha. Takže příští rok si to rádi zopakujeme!
PS: A skákající králící byli boží.

 


Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 24. 03. 2018 | 428 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server