Turnaje

Krajský přebor mládeže - HD 10,12 - 4.turnaj

Polička 16.04.2016 - Závěrečný čtvrtý turnaj KP HD 10,12 se uskutečnil za účasti 59 hráčů v Poličce. Chotěbořská výprava měla 13 hráčů a byla velice úspěšná. Chotěbořáci totiž vyhráli obě kategorie, Radek Nejedlý desítky a Ruda Jun dvanáctky!!!


Kategorie HD 10:
Do turnaje zasáhlo celkem devět chotěbořských hráčů, kteří bojovali nejen se svými soupeři, ale i celkem pravidelně mezi sebou. Vítězem se stal po bezchybném výkonu Radek Nejedlý s plným počtem 7 bodů. Druhý skončil nasazená jednička Matěj Kobr /Ústí n/O/ a třetí Jan Šlosar /Polabiny/. Do první desítky pronikli podle očekávání i šestý Lukáš Nejedlý a sedmý Robert Jun a překvapivě i na desáté pořadí šestiletý Rosťa Jun! Dalším chotěbořským začátečníkům se již tolik nedařilo a skončili ve třetí desítce celkového pořadí.
Postup do finálového turnaje si vybojoval Radek Nejedlý a Lukáš Nejedlý. O jedno ze čtyř postupových míst na MČech bude bojovat Lukáš, protože Radek a i Bertík Jun si již postup vybojovali svým umístěním na MČech 2015.
 
Kategorie HD 12:
Také kategorie do dvanácti let měla chotěbořského vítěze. Ruda Jun vyhrál všechny své partie a s dvoubodovým náskokem slavil první místo. Druhý skončil Michal Jareš /ŠS Železné hory/ a třetí Karel Brožka /Zaječice/. Sourozenci Pejřimovští skončili za desítkou a Lukáš Křivský otevíral třetí desítku celkového pořadí.
Ruda Jun si vybojoval postup do finále KP jak ve dvanáctkách, tak i čtrnáctkách. Ve dvanáctkách má již postup na MČech zajištěn, proti zvolí asi tréninkově kategorii do 14 let.
 
Finálový turnaj KP ve všech věkových kategoriích je na pořadu 21.-22.května 2016 v Poličce.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 23. 04. 2016 | 403 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server