Turnaje

Krajský přebor mládeže HD 10,12 * 1.turnaj

Chvaletice 07.11.2015 * Prvním kvalifikačním turnajem zahájil KP mládeže v kategoriích HD 10, 12. Ve Chvaleticích se sešlo 66 hráčů z 11 oddílů Pardubického kraje.


Nechybělo ani jedenáct chotěbořských hráčů. V kategorii do 10 let hráli Lukáš Nejedlý, Radek Nejedlý, Robert Jun, David Kovanda, Petr Bělohlávek a Jan Bělík, ve dvanáctkách nastoupili Rudolf Jun, Josef Mrázek, Pavel Večeřílek, Tadeáš Rubel Pejřimovský a Viola Ruby Pejřimovská.
Kategorie HD 10: Mezi 29 účastníky se dokázali prosadit i chotěbořští šachisté. Výborným čtvrtým místem zahájil kvalifikaci Lukáš Nejedlý, sedmý byl Radek Nejedlý a desátý Bertík Jun. Všichni tři již mají zkušenosti z loňska a určitě budou chtít bojovat o postupovou osmičku. Pro ostatní chotěbořské hráče to byl první turnaj a nevedli si vůbec špatně. David Kovanda obsadil výborné dvanácté místo, Petr Bělohlávek skončil sedmnáctý a Jan Bělík pětadvacátý.
Podrobné výsledky HD 10.
Kategorie HD 12: Dvanáctky jsou "našlapanou" kategorií /více než polovina účastníků má již FIDE ELO/ o čemž se přesvědčil na prvním turnaji i  druhý nasazený Ruda Jun svým šestým pořadím. Pro všechny ostatní chotěbořáky to byla premiera v této kategorii a určitě mají schopnosti posunout se v dalších turnajích výše. Ve Chvaleticích byl Tadeáš Pejřimovský dvaadvacátý, Pepík Mrázek šestadvacátý, Viola Pejřimovská osmadvacátá a Pavel Večeřílek šestatřicátý.
Podrobné výsledky HD 12.
Fotografie z turnaje z webových stránek chvaletických pořadatelů
Druhý kvalifikační turnaj je na pořadu 5.12.2015 v Polabinách. Věřím, že chotěbořská účast bude stejně početná a výsledkově třeba i úspěšnější.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 10. 11. 2015 | 555 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server