Turnaje

Krajský přebor Kraje VYSOČINA mládeže do 16 let

Světlá nad Sázavou 15.-16.09.2018  Krajský přebor Vysočiny proběhl o třetím zářijovém víkendu ve Sportovním centru Pěšinky ve Světlé nad Sázavou. Letošního krajského přeboru se zúčstnili nejen hráči z oddílů KŠS Vysočina, ale start byl umožněn i hráčům s trvalým pobytem v kraji Vysočina.


Chotěbořští hráči, kteří turnaje na Vysočině hrají celkem pravidelně, si tak mohli změřit síly se soupeři i v rámci KP. Ve Světlé se hrály dva samostatné turnaje /HD10+12 a HD14+16/ a z celkových výsledků byly vyhodnoceny jednotlivé kategorie. Oba turnaje se hrály tempem 40 minut  na partii + 30 sekund za tah, švýcarským systémem na 7 kol.
Kategorie HD 10 a 12 /21 účastníků/:
Vítězem turnaje mladších hráčů se stal havlíčkobrodský Tomáš Koumar se 6,5 body, druhý skončil s 5,5 body Jakub Zezula /Náměšť/. Další dvě místa patřila chotěbořským hráčům. Třetí skončil s 5,5 body Rosťa Jun, čtvrtý byl jeho starší bratr Robert Jun se 4,5 body.
Kategorie HD 14 a 16 /24 účastníků/:
V kategorii starších hráčů se prosadili první dva nasazení hráči. S přehledem zvítězil chotěbořský Rudolf Jun se 6,5 body, druhý skončil a titul KP získal Tomáš Vokoun /Žďár/. Třetí místo vybojoval domácí světelský hráč Šimon Lang s 5,5 body. Sourozenci Pejřimovští se umístili v první desítce celkového pořadí, úspěšnější byl Tadeáš, který uhrál 4,5 bodu a skončil pátý, Viola dělila se 4 body sedmé až osmé místo a byla nejlepší dívkou. Na patnáctém místě skončil se 3 body Martin Včela.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 22. 09. 2018 | 123 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server