Výsledky

KRAJSKÝ PŘEBOR I PDŠS * 11.kolo

ŠK Svitavy - TJ CHS Chotěboř 2,5 : 5,5
V posledním kole jsme splnili roli favorita a přesvědčivě vyhráli. Poskočili jsme na 2. místo, na kterém se držíme již 3 sezóny za sebou!!!

 Výsledky na jednotlivých šachovnicích

 

Chotěbořský tým "nevypustil" poslední kolo a nastoupil v silném složení. Domácí tým Svitav potřeboval k jistotě záchrany vyhrát, ale všem bylo jasné, že se mu to nepodaří. Chotěbořští hráči jasně kontrolovali vývoj zápasu a přes "drobné kolize" na první a sedmé šachovnici dovedli zápas k jasné výhře a posunu na druhé místo celkové tabulky. Do druhé ligy postupuje letos naprosto suverénní Lanškroun, do KP2 sestupuje Česká Třebová a Moravská Třebová.  Osud Svitav je v rukou týmu Chrudimi, pokud se ten udrží ve 2.lize, udrží se i v KP1 Svitavy.
Chotěbořský tým se letos potýkal s výraznou neúčastí domácích hráčů, proto je potřeba vyzdvihnout ochotu hostujících hráčů /Filip Vala 4,5/5, Daniel Koller 1,5/2, Miloš Štolba 4/10, Jiří Černovský 8/11, Miloš Vrkota 2,5/3 / nastupovat v chotěbořských barvách. Z chotěbořáků toho najvíce odehrál Jan Tůma 7/9, Luděk Petrus 3/6, Josef Hospodka 5,5/7 a Milan Fiala 5,5/10.

 Konečné pořadí:

 

 Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 10. 04. 2016 | 719 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
26.01.2020:
Aktuální informace a výsledky najdete na našem FACEBOOKU.

20.01.2020:
POZOR! POZOR! POZOR! PDŠS přesunul oddílové weby na jiný server což se projevilo v nefunkčnosti chotěbořských stránek. Došlo k narušení php souborů, nefunguje vkládání a správa článků. Jsme proto nuceni vytvořit stránky nové! Omlouváme se čtenářům a příznivcům za dočasnou nefunkčnost stránek! Petr Ďoubal  
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server