Výsledky

KRAJSKÝ PŘEBOR I PDŠS * 10.kolo

TJ CHS Chotěboř - ŠK Rapid Pardubice   6,5 : 1,5
Hosté přijeli ve "výletní sestavě" /bez prvních pěti hráčů soupisky/ a zápas probíhal v poklidné atmosféře blížícího se konce soutěže.


  

Ani jednomu týmu již celkem o "nic nešlo"", proto přidávám jen pár poznámek k zápasu.Na prvních dvou deskách uhráli bratři Tůmové "povinné dva body" a na trojce potvrdil nulou hostující Miloš Štolba svoji nepovedenou sezónu v chotěbořských barvách.Další body přidali hostující hráči, Jiří Černovský /zatím 7 z 9/ a Miloš Vrkota. Své partie vyhráli i chotěbořáci na šesté a sedmé šachovnici. Milan Fiala stvořil za výrazného přispění soupeře patnácti tahovou miniaturu a drtivým matovým útokem se prosadil i Jarda Štolfa. Jedinou remízu uhrál na osmičce Ruda Jun. Jeden z chotěbořských hráčů hodnotil své nedělní vystoupení takto:"Zahájení jsem hrál jako čuně, střední hru jsem hrál jako čuně a čekal jsem, že mě soupeř jako čuně zařízne. Naštěstí pro mě si soupeř oslabil krále a já dal mat o chlup rychleji než soupeř". Uhodnete kdo sehrál tuto partii?! 

V posledním kole, 10.dubna 2016, se utkáme s týmem ŠK Svitavy. Svitavský nováček ještě nemá jistotu záchrany v soutěži a každý bodík by se mu náramně hodil.

 Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 20. 03. 2016 | 692 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
26.01.2020:
Aktuální informace a výsledky najdete na našem FACEBOOKU.

20.01.2020:
POZOR! POZOR! POZOR! PDŠS přesunul oddílové weby na jiný server což se projevilo v nefunkčnosti chotěbořských stránek. Došlo k narušení php souborů, nefunguje vkládání a správa článků. Jsme proto nuceni vytvořit stránky nové! Omlouváme se čtenářům a příznivcům za dočasnou nefunkčnost stránek! Petr Ďoubal  
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server