Soutěže družstev

Krajská soutěž družstev žáků - 1.turnaj

Lanškroun 26.11.2016  Třináct čtyřčlenných družstev, takřka výhradně z východní části Pardubického kraje, se sjelo na první turnaj KSDŽ. Jediní, kteří přijeli ze "západu", byla dvě družstva chotěbořských žáků.


Chotěbořské béčko tvořili sourozenecké dvojice: Viola Pejřimovská & Tadeáš Pejřimovský a Robert Jun & Rostislav Jun. Céčko hrálo v sestavě Pepík Mrázek, David Kovanda, Martin Včela a Jaroslav Zmek. Turnaj se hrál švýcarským systémem na sedm kol a pořadí se hodnotilo olympijským způsobem, tj. součtem všech uhraných bodů jednotlivých hráčů družstva.
O první místo bojovala tři vyrovnaná družstva, souboj nakonec rozhodl jediný bod ve prospěch družstva Kunvaldu. Druhé skončilo chotěbořské béčko a třetí céčko Lanškrouna. Neúprosné a vyrovnané bitvy probíhaly i mezi týmy ve středu tabulky, i zde byly bodové rozdíly minimální. Chotěbořské céčko nakonec příjemně překvapilo a obsadilo slušné páté místo. Céčko hrálo 6 kol - turnaj měl lichý počet družstev, takže mělo v šestém kole volný los.
V béčku byli nejúspěšnější Bertík a Tadeáš, kteří získali po 6 bodech, Viola a Rosťa uhráli po 5 bodech. V céčku byl nejlepší Jarda se 4 body, Pepík přidal 3,5 bodu, Martin 3 body a David 2 body.
Druhý /a poslední/ turnaj KSDŽ se hraje 14.ledna 2017 v Poličce.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 30. 11. 2016 | 374 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server