Turnaje

KP mládeže HD10, 12 * 3.turnaj

Pardubice 10.02.2018  Třetí kvalifikační turnaj nejmladších kategorii uspořádal oddíl z Polabin. Turnajů se zúčastnilo 86 hráčů a hráček, nechybělo ani šest chotěbořských šachistů.


Kategorie HD 10 - 42 účastníků:
Na stupních nejvyšších se umístili největší favorité. S plným počtem bodů zvítězil Vojtěch Starý /Jiskra Heřmanův Městec/, druhé místo obsadil chotěbořský Rosťa Jun, který prohrál pouze s vítězem a třetí skončil Michal Knizner /Sokol Nekoř/. Dařilo se i dalším chotěbořákům. Jakub Nováček a Jarda Zmek se potkali v partii posledního kola, vítězný Jakub "poskočil" na celkové šesté místo,  Jarda "propadl" na místo dvanácté. Nejúspěšnější dívkou byla celkově patnáctá Kristýna Pařízková /ŠS Železné hory/.
Kategorie HD 12 - 44 účastníků:
Opět se prosadili favorité, a je skvělé, že na tom nejvyšším stupínku skončill chotěbořský Radek Nejedlý. Šest výher a remíza v posledním kole znamenaly jasné vítězství. Druhý skončil Martin Jakub Pešek /ŠS Hlinsko/ a třetí Matěj Kobr /ŠK Ústí n/O/. Na pátém místě skončil Lukáš Nejedlý, kterého o stupně vítězů  připravila až prohra v posledním kole. Podobně to měl i Bertík Jun, který prohrál poslední dvě kola a z boje o první místo se "propadl" na jedenácté pořadí. Nejlepší dívkou byla celkové třiadvacátá Yana Hong /Rapid Pardubice/.
Čtvrtý a zároveň poslední kvalifikační turnaj se uskuteční 24.března 2018 v Chotěboři. Pro chotěbořský oddíl to bude první turnaj po "hodně" letech, tak držte palce nejenom chotěbořským hráčů, ale i pořadatelům.
 Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 13. 02. 2018 | 208 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server