Turnaje

KP mládeže HD 10,12 - 4.kvalifikační turnaj

Chotěboř 23.03.2019 4. kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kat. HD 10 a 12 proběhl v sobotu v Chotěboři. Zúčastnilo se ho 68 šachistů a šachistek z 11 oddílů Pardubického kraje.
Aktualizováno...


Tak jak začít... Asi omluvou! Prostě se stalo, že sobotní turnaje měli špatně nastavené pomocné hodnocení, což bylo zjiištěno až "dávno" po turnaji. Turnaj dvanáctek to zásadně neovlivnilo, bohužel v desítkách došlo k tomu, že druhý v pořadí měl být vítězem turnaje. Takže největší omluva "letí" k Petríkům do Litomyšle...
Kategorie HD10:
Rosťa Jun byl jednoznačným favoritem, ale jediné zaváhání ho odsunulo až na druhé místo. Další pořadí na stupních vítězů patřilo hráčům Litomyšle. Se stejným počtem 6 bodů vyhrál Jozef Petrík, třetí skončil o půl bodu zpět Ondřej Čáp. Nejlepší dívkou byla celkově pátá Hana Večeřová z Lanškrouna. Další dva chotěbořáci, sourozenci Veronika a Tadeáš Musilovi zahráli dle svých možností, hlavně však sbírali zkušenosti do dalších turnajů.
Kategorie HD12:
Kategorii dvanáctek ovládl Jan Šlosar /Polabiny/, před Jiřím Bouškou /Hlinsko/ a Tobiášem Komárkem ze Svitav. Tři nejzkušenější chotěbořští hráči odehráli dobrý turnaj a skončili v první desítce. Nejlepší byl čtvrtý Lukáš Nejedlý a pátý Robert Jun, Jakub Nováček skončil devátý. Slušný turnaj odehrál i čtyřbodový Petr Fousek a tříbodový Jan Bělík. Marta Pleskačová a Štěpán Oulický moc turnajů nehrají, přesto bojovali a uhráli své maximum. Nejlepší dívkou byla celkově třinátá Leona Bártová z Moravské Třebové.
 


Autor: Josef Hospodka | Vydáno dne 23. 03. 2019 | 180 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server