Soutěže družstev

KP družstev mladších žáků

Pardubice 25.02.2017 Krajský přebor družstev mladších žáků proběhl za účasti 14 družstev z 8 oddílů Pardubického kraje. Startovala i dvě chotěbořská družstva, béčko skončilo osmé, áčko potvrdilo své nasazení, skončilo druhé a vybojovalo postup na MČR!!!


Áčko nastoupilo v nejsilnější sestavě Rudolf Jun, Viola Pejřimovská, Radek Nejedlý, Robert Jun, Tadeáš Pejřimovský a Lukáš Nejedlý a cílem bylo bojovat o čelo přeboru, béčko v sestavě Josef Mrázek, Filip Krupička, Petr Bělohlávek, Martin Včela, Rostislav Jun a Marta Pleskačová si přijelo v klidu zahrát a sbírat zkušenosti do dalších turnajů. Po odehrání sedmikolového turnaje mohla být chotěbořská družstva navýsost spokojená. Áčku se podařilo vklínit mezi domácí družstva Polabin a obsadilo druhé místo, které znamená i postup na Mistrovství ČR družstev mladších žáků!!! Také béčko odvedlo dobré výkony a skončilo na slušném osmém místě.
Hráči obou chotěbořských týmu předvedli vyrovnané výkony, v áčku byl nejúspěšnější Ruda Jun, v béčku jeho brácha Rosťa. Pochvalu však zaslouží všichni zúčastnění hráči, jejich trenéři i doprovod rodičů. Turnaj MČR družstev mladších žáků se bude hrát ve dnech 16.-18.června 2017, na pořadatele probíhá v současnosti konkurz.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 26. 02. 2017 | 362 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server