Různé

FrešššFest 2014

V sobotu 23.srpna 2014 proběhl v zámeckém parku v Chotěboři 2.ročník festivalu pro celou rodinu FrešššFest 2014. Pořadatelem byl Pivovar Chotěboř, jedním z účastníků i náš šachový oddíl.

V krásném prostředí parku probíhal za proměnlivého počasí program hudební  /CZECH FROGS, JIŘÍ SCHMITZER, KAŚPÁREK NA VALNÍKU, FAST FOOD ORCHESTRA, BLUE EFFECT, UŽ JSME DOMA, NAŠROT, VOLANT/ a doprovodný, který byl opět  zacílen na dětského diváka /divadélko, skákací hrady, aquazorbing, soutěže se skauty, malování na obličej, výroba krasohledů .../. Pod slunečníky /déšťovníky/ pořadatele festivalu jsme opět lákali velké i malé návštěvníky k šachové hře. Protihráči jim byly děti ze šachového kroužku a jejich trenéři. Dětí i dospěláků přišlo určitě více než vloni a šachy někdy vystřídala i partička dámy. V sedm večer jsme to zabalili, takže byl i čas užít si trochu muziky. Teda, jak kdo... Blue Effect v čele s ikonou Radimem Hladíkem předvedli standartní výkon a většinu pamětnických fláků. Vrchol večera přišel s Už jsme doma. Svoji punkově přímočarou hudbu "narvali" s nespoutanou energií do diváků, až z toho některým spadla čelist i tělo. Fakt nekecám, jeden ležel poblíž mě. Pak začalo opět pršet, takže jsem vyrazil k domovu... FreššFest opět nezklamal, bohužel počasí mu letos uplně nepřálo a odradilo další návštěvníky.
Hodnocen velkého hráče: Na Chotěboř, dóóóst dobrý!!!  


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 03. 09. 2014 | 630 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server