Různé

FrešššFest 2013

V sobotu 24.srpna 2013 proběhl v zámeckém parku v Chotěboři 1.ročník festivalu pro celou rodinu FrešššFest 2013. Pořadatelem byl Pivovar Chotěboř, jedním z účastníků i náš šachový oddíl.


V krásném prostředí parku probíhal za slunečného počasí hudební festival /Hudba Praha, Vltava, Jan Budař, Švihadlo, Jaksi Taksi, Tibet, Našrot, Jada Band/ a doprovodný program, který byl zacílen na dětského diváka /divadélko, skákací hrady, aquazorbing, soutěže se skauty, malování na obličej, výroba krasohledů .../. Otevřeno bylo i na zámku /mimo jiné i výstava unikátních "kousků" varhan Hammond/, nádvoří obsadili fotografové s prezentací fotografických technik "dávnověku". A kde jsou sakra ty šachisté? No přece v zámeckém parku pod slunečníky pořadatele festivalu! Zde jsme postavili deset šachových souprav a lákali velké i malé návštěvníky k šachové hře. Protihráči jim byly děti ze šachového kroužku a jejich trenéři. Po počátečním oťukávání začali chodit první odvážlivci, děti s rodiči i dospěláci, a postupem času se hrálo i na více šachovnicích naráz. Pro mnohé návštěvníky festivalu byl "šachový stan" příjemným překvapením a jeho fungování splnilo očekávání šachistů a snad i pořadatelů festivalu.
FrešššFest měl skvělé hudební obsazení i různorodý doprovodný program. Přišlo hodně lidí, počasí nezklamalo, občerstvení fungovalo na jedničku. Prostě na Chotěboř, dóóóst dobrý!!!  


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 01. 09. 2013 | 1424 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server