Turnaje

Chvaletická šachová olympiáda 2018

Chvaletice 03.03.2018  Druhým turnajem pokračoval šestý ročník Chvaletické šachové olympiády. Turnaje se zúčastnilo 75 hráčů a hráček z 10 oddílů, nechybělo ani třináct chotěbořských mladých hráčů.


Všechny tři samostatné turnaje, hrané dle věkových kategorií, měli hodně kvalitní obsazení a prosadit se na stupně vítězů nebylo vůbec jednoduché.
Kategorie A /2009 a mladší - 26 účastníků/:
Kategorii nejmladších ovládli favorité, stupně vítězů patřili hráčům třech různých oddílů. Vyhrál bez ztráty Jiří Bouška /Hlinsko/ před Vojtěchem Starým /Heřmanův Městec/ a Lubošem Jindřiškem /Chrudim/. Chotěbořští hráči zůstali těsně za "bednou", nejzkušenější Rosťa Jun skončil pátýMikuláš Křivský devátý. Za desítkou skončili bratři Zmekové, Jarda byl jedenáctý a Michal čtrnáctý.
Kategorie B /2006 a mladší - 36 účastníků/:
Také v této kategorii se dokázali prosadit favorité. Vyhrál Michal Juchelka /Polabiny/, druhý skončil Michal Stejskal /Hořice/ a třetí první nasazená a nejlepší z dívek Adéla Třasáková /Polabiny/. Chotěbořští hráči trochu "vyklidili pozice" a na nejlepší nestačili. V první desítce skončil Lukáš Nejedlý, Radek Nejedlý a Viola Ruby Pejřimovská, těsně za ní Bertík Jun a Tadeáš Rubel Pejřimovský. Další trojice, Filip Krupička, Martin Včela a Eliška Křivská se umístili ve třetí desítce.
Kategorie C /2002 a mladší - 13 účastníků/:
Kategorie nejstarších měla  nejméně účastníků a stejného vítěze jako minule. Chotěbořský Ruda Jun potvrdil roli  největšího favorita a vyhrál bez větších problémů. Druhý byl Michal Jareš a třetí Kryštof Liška /oba Polabiny/.
Závěrečný třetí turnaj, včetně vyhlášení celkových výsledků seriálu turnajů, je na pořadu až 26.května 2018 ve Chvaleticích.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 07. 03. 2018 | 262 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server