Turnaje

Chvaletická šachová olympiáda

2.turnaj - Chvaletice 07.03.2015
Druhým turnajem pokračoval seriál turnajů ve Chvaleticích.Třech turnajů dle věkových kategorií se zúčastnilo rekordních 119 hráčů a hráček ze 13 oddílů tří krajů. Chotěbořská výprava měla 10 hráčů a opět patřila k těm nejúspěšnějším!!!


Kategorie A /54 hráčů:2006 a mladší:
Radek Nejedlý obhájil vítězství z prvního turnaje, ale při rovnosti bodů mu "pomohlo" až pomocné hodnocení. Také Lukáš Nejedlý odehrál dobrý turnaj a umístil se opět v první desítce. Veronika Křivská uhrála první místo mezi dívkami a celkově byla dvanáctá, hned za ní skončil Bertík Jun. Svůj první turnaj odehráli sourozenci Pejřimovští a jejich bodový zisk i umístění ve vyrovnaném poli hráčů je velice dobré.
Kategorie B /46 hráčů:2003-2005/:
Při neúčasti vítěze prvního turnaje Rudy Juna /hraje MČR/ si z trojice chotěbořáků nejlépe vedl Lukáš Křivský, který skončil třináctý. Těsně za ním skončil Vojta Hutař a ve třetí desítce i Šimon Hutař.
Kategorie C /19 hráčů:2000-2002/:
Sedmý nasazený Petr Klabeneš zaskočil všechny favority a s 1,5 bodovým náskokem získal suverénně první vítězství v turnaji.
Ve Chvaleticích se chotěbořákům daří a potvrdil to i tento turnaj, když se opět dostali na "stupně vítězů". Jen tak dááál! Třetí turnaj chvaletické olympiády je na pořadu v sobotu 2.května 2015.


Autor: Petr Ďoubal | Vydáno dne 11. 03. 2015 | 808 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Kalendář akcí
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Partneři ŠO
Město Chotěboř
chotebor.gif, 1 kB
www.chotebor.cz
Vesa Česká Bělá
vesa.png, 1 kB
www.vesa-velhartice.cz/

Okresní sdružení sportů
Havlíčkův Brod
cus.png, 1 kB
www.sportvysocina.cz

Roboterm spol. s.r.o. Chotěboř
roboterm.gif, 2 kB
www.roboterm.cz
Chotěbořské strojírny, a.s.
Chotěboř
strojirny.jpg, 1 kB
www.chss.cz
COOP družstvo HB
Havlíčkův Brod
coop.jpg, 2 kB
www.coophb.cz

GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř
gs.gif, 1 kB
www.globalservis.cz

© 2007 | chotebor.chesspce.cz | Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. | Layaut upravil Petr Ďoubal ml. | Vstup pro administrárora

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server