Výsledky

36.ročník OPEN turnaje v rapid šachu "O putovní pohár" - výsledky

Druhou červnovou sobotu se uskutečnil již 36.ročník OPEN turnaje v rapid šachu "O putovní pohár" ...

Na startu se prezentovalo 52 hráčů z 21 oddílů. Turnaj se hrál na 9 kol, tempem 15 minut + 3 sec/tah na hráče.
K největším favoritům turnaje patřila čtveřice hráčů FM. Průběh turnaje naplňoval předpoklady. O čelo bojovali největší favorité a jejich vzájemné partie určovaly celkové pořadí. Vítězem se stal největší favorit Tomáš Vojta  se 7,5 body z Moravské Slávie Brno. Na druhém místě skončil se 7 body Marian Sabol z Vysokého Mýta a bzonz bral Aleš Jedlička z Polabin se 6,5 body.
Nejúspěšnějším hráčem do 18 let byl celkově pátý Karel Brožka / Polabiny-11 let/, který zle zatápěl i největším favoritům. Z chotěbořských hráčů se nejvíce dařilo letošními mistru ČR do 14 let Rudolfu Junovi, který skončil na 8.místě,  Josef Hospodka byl patnáctý,, Tomáš Krejčík šestadvacátý,  Milan Fiala jednatřicátý, Michal Sokol šestatřicátý, Milan Michal čtyřicátý, Rosťa Jun  čtyřicátýšestý, Bertík Jun sedmačtyřicátý a  Martin Včela dvaapadesátý.
Turnaj proběhl bez hráčských sporů a vše zvládl rozhodčí turnaje Radek Sukdolák.