Liga VYSOČINY mládeže

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Turnaje, Vydáno dne: 10. 04. 2019

"O velikonočního beránka" Náměšť nad Oslavou 06.04.2019  DDM v Náměšti nad Oslavou byl pořadatelem dalšího turnaje Ligy Vysočiny mládeže. Ve dvou věkových kategoriích ho hrálo 121 hráčů a hráček z Vysočiny a nejbližšího okolí...


Chotěbořská výprava měla dvanáct účastníků, čtyři hráli kategorii mladších /HD8,10/, osm kategorii starších /HD12,14,16/. Chotěbořským hráčům se nijak extra nedařilo, přesto si odvezli tři velikonoční beránky /Rosťa Jun, Viola Ruby Pejřimovská a Ruda Jun/.
Kategorie mladší /HD8,10 - 51 účastníků/:
Rosťa Jun prošel turnajem bez prohry, pomocné hodnocení však bylo na straně jihlavského hráče a odsunulo Rosťu na druhé místo. Další chotěbořští hráči "vyklidili" pozice na špici a umístili se až ve třetí desítce. Jakub Nováček skončil dvaadvacátý, Jarda Zmek čtyřiadvacátý a Petr Fousek devětadvacátý.
Konečné pořadí - kategorie mladší
Kategorie starší /HD12,14,16 - 70 účastníků:
Ruda Jun vyhrál potřetí za sebou a jenom potvrdil, že už je výkonnostně trochu jinde než jeho soupeři...Slušné je i desáté pořadí Violy Ruby Pejřimovské, ostatní zůstali trochu za očekáváním a jsou "rozvěšeni" po celé výsledkové listině /23 - Robert Jun, 29 - Tadeáš Rubel Pejřimovský, 33 - Štěpán Zvolánek, 34 - Martin Včela, 42 - Lukáš Nejedlý, 66 - Petr Bělohlávek/.
Konečné pořadí - kategorie starší
Fotogalerie za stránek pořadatele