Turnaje mládeže

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Turnaje, Vydáno dne: 04. 04. 2019

Liga Vysočiny mládeže - Žďár n/S 23.03.2019 / KP mládeže PDŠS HD14,16 - Mistrovice 30.03.2019 / MČR mládeže 2019 kategorie HD 8 - Frýdek Místek 30.-31.03.2019 Další "várku" turnajů mají za sebou chotěbořští mladí hráči...


Liga Vysočiny mládeže:
Ve žďárské sokolovně se sešlo na sedmém turnaji Ligy Vysočiny mládeže 105 účastníků z oddílů několika krajů, Ve třech turnajích si zahrálo i sedm chotěbořských hráčů.
Kategorie starších hráčů:
Nejvíce se dařilo Viole Ruby Pejřimovské, která obsadila druhé místo. Do desítky se vešel ještě její bratr Tadeáš Rubel. Další hráči, Filip Krupička, Martin Včela a Eliška Křivská, skončili na konci třetí desítky celkového pořadí.
Celkové výsledky - starší hráči
Kategorie mladších hráčů:
Mladší hráli ve stejném termínu turnaj v Chotěboři, takže jediným naším účastníkem byl Mikuláš Křivský. Mikuláš uhrál 3 body a skončil na 28. místě. Turnaj doprovodu si zahrál i jeho otec Tomáš Křivský.
Celkové výsledky - mladší hráči
Krajský přebor mládeže PDŠS - kategorie HD14,16:
Poslední čtvrtý kvalifikační turnaj se uskutečnil v "dalekých" Mistrovicích za účasti 62 hráčů a hráček. Hrálo i pět chotěbořských hráčů, z nichž sourozenci Pejřimovští bojovali o účast na finálovém turnaji HD14. V turnaji se nejvíce dařilo Tadeáši Rubelu Pejřimovskému, který skončil na sedmém místě a kvalifikval se do finálového turnaje. Totéž se podařilo i Viole Ruby Pejřimovské, která skončila devátá. Tréninkově si zahráli bratři Junové, Rosťa skončil jedenáctý a Bertík patnáctý. Na dvacátém místě skončil houževnatý a stále se zlepšující Martin Včela.
Celkové výsledky HD14
Celkové výsledky HD 16 - bez účasti chotěbořských hráčů...
Mistrovství ČR mládeže 2019 - kategorie HD8:
V mistrovském turnaji chlapců se prosadili největší favorité. Vítězem se stal s plným počtem bodů Jiří Bouška, velká naděje hlineckého šachu. Chotěbořské mládí reprezentoval sedmiletý Mikuláš Křivský. Mikuláš odehrál velice slušný turnaj a s 5 body obsadil 35.místo. Přebor může hrát i příští rok a věřím, že bude v jeho silách výrazně vylepšit letošní umístění.
Celkové výsledky H8
Celkové výsledky D8