1.liga mládeže - skupina C * 7.kolo

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Soutěže družstev, Vydáno dne: 22. 01. 2019

Pardubice 19.01.2019   Sedmým kolem pokračovala prvoligová soutěž mládeže. Chotěbořský tým vyrazil na "horkou" půdu Polabin s cílem překvapit a bodovat. Skutečnost však byla úplně jiná a po nepodařeném utkání si náš tým odvezl vysokou prohru ...

2222 ŠK Polabiny B - TJ CHS Chotěboř  5:1                                                                                          Chotěbořský tým nastoupil v základní sestavě Ruda Jun, Tomáš Vokoun, Petr Klabeneš, Viola Ruby Pejřimovská, Radek Nejedlý a Tadeáš Rubel Pejřimovský. Proti relativně vyrovnanému soupeři se však dokázal prosadit pouze Tadeáš na šesté šachovnici, ostatní přidali pouze "vejce" a výrazná porážka byla na světě.

Průběžná tabulka po 7.kole

Prvoligová soutěž má před sebou ještě čtyři kola. Závěrečné čtyřkolo je na pořadu 13.-14.dubna 2019 a odehrajeme ho ve Světlé nad Sázavou. V sobotu náš čeká vedoucí tým soutěže Lokomotiva Brno A a pátý tým ŠK ORTEX Hradec Králové A. V neděli zahájíme s béčkem ORTEXU a skončíme s béčkem Lokomotivy. Ve hře je tedy ještě dvanáct bodů a pevně věřím, že ještě nějaký bodík k těm současným přidáme!!!