KP družstev mladších žáků

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Soutěže družstev, Vydáno dne: 26. 02. 2017

Pardubice 25.02.2017 Krajský přebor družstev mladších žáků proběhl za účasti 14 družstev z 8 oddílů Pardubického kraje. Startovala i dvě chotěbořská družstva, béčko skončilo osmé, áčko potvrdilo své nasazení, skončilo druhé a vybojovalo postup na MČR!!!


Áčko nastoupilo v nejsilnější sestavě Rudolf Jun, Viola Pejřimovská, Radek Nejedlý, Robert Jun, Tadeáš Pejřimovský a Lukáš Nejedlý a cílem bylo bojovat o čelo přeboru, béčko v sestavě Josef Mrázek, Filip Krupička, Petr Bělohlávek, Martin Včela, Rostislav Jun a Marta Pleskačová si přijelo v klidu zahrát a sbírat zkušenosti do dalších turnajů. Po odehrání sedmikolového turnaje mohla být chotěbořská družstva navýsost spokojená. Áčku se podařilo vklínit mezi domácí družstva Polabin a obsadilo druhé místo, které znamená i postup na Mistrovství ČR družstev mladších žáků!!! Také béčko odvedlo dobré výkony a skončilo na slušném osmém místě.
Celkové výsledky KP
Sestavy družstev s výsledky jednotlivců
Hráči obou chotěbořských týmu předvedli vyrovnané výkony, v áčku byl nejúspěšnější Ruda Jun, v béčku jeho brácha Rosťa. Pochvalu však zaslouží všichni zúčastnění hráči, jejich trenéři i doprovod rodičů. Turnaj MČR družstev mladších žáků se bude hrát ve dnech 16.-18.června 2017, na pořadatele probíhá v současnosti konkurz.