KPDŽ 1.-3.kolo * Liga Vysočiny mládeže

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Soutěže družstev, Vydáno dne: 15. 11. 2016

Chvaletice + Jihlava 12.11.2016  Na dvou frontách bojovala jedenáctka chotěbořských mladých hráčů. Ve Chvaleticích zahájil KP družstev a v Jihlavě Liga Vysočiny.


KPDŽ: 1.kolo  ŠK Ústí nad Orlicí - Chotěbořští draci  5,5 : 0,5

           2.kolo  Chotěbořští draci - ŠS Železné hory B  6   :   0

           3.kolo  ŠS Železné hory A - Chotěbořští draci  3   :   3

V prvním zápase se draci utkali s jedním z favoritů přeboru a dostali pěknou nakládačku. Jedinou půlku uhrál Ruda na jedničce. Ve druhém si zase spravili chuť, když nadělili kanára domácímu béčku. Třetí kolo, proti domácímu áčku, bylo velmi vyrovnané a nakonec skončilo nerozhodným výsledkem. Nejúspěšnějšími hráči týmu byli Petr Klabeneš, Viola Ruby Pejřimovská a Tadeáš Rubel Pejřimovský, kteří uhráli po dvou bodech. Ruda Jun uhrál 1,5 bodu a Radek a Lukáš Nejedlí po bodu.
Páté a šesté kolo je na pořadu 14.01.2017 /POZOR změna termínu oproti rozpisu soutěže/ v Ústí nad Orlicí. Čekají nás družstva Poličky a Orlicka.
Průběžná tabulka po 3.kolech
 
Liga Vysočiny mládeže - O jihlavský koláč 2016
Hráli se dva samostatné turnaje, starších a mladších hráčů. Všichni chotěbořáci hráli kategorii mlsdších a vedli si velmi dobře. Bertík Jun potvrdil nasazení jedničky turnaje a vyhrál s plným počtem devíti bodů.Další trojice získala po pěti bodech a obsadila místa na konci druhé desítky. Filip Krupička skončil sedmnáctý,Rosťa Jun osmnáctý a Jakub Nováček dvacátý. Na 23.místě skončil Jaroslav Zmek se 4,5 body.
Pořadí kategorie mladší
Pořadí kategorie starší