Krajský přebor mládeže HD 10,12 * Liga Vysočiny 2016

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Turnaje, Vydáno dne: 07. 02. 2016

Lanškroun 06.02.2016 * Světlá n/S 06.02.2016 V sobotu pokračoval třetím turnajem KP mládeže HD 10, 12 a proběhl i další turnaj Ligy Vysočiny mládeže 2016. Přidána fotogalerie!


Na krajskou kvalifikaci v kategorii H 10 zamířil do Lanškrouna jediný chotěbořský hráč Lukáš Nejedlý. Lukáš bojuje o postup do finálového turnaje nejlepší osmičky a své ambice potvrdil i celkově pátým místem v turnaji. Turnaj vyhrál Martin Jakub Pešek /Hlinsko/ před Jakubem Váňou /Polabiny/ a Matějem Kobrem /Ústí n/O/. Po třech turnajích je Lukáš na třetím pořadí průběžného pořadí a vše bude řešit poslední kvalifikační turnaj v Hlinsku. Ve hře o postup jsou však i další chotěbořští hráči, Radek Nejedlý a Robert Jun. Celkové výsledky 
 
Ostatní chotěbořští hráči vyrazili tréninkově na  Ligu Vysočiny, na turnaj "O pohár města Světlá nad Sázavou 2016". Devítikolového turnaje se zúčastnilo rekordních 102 hráčů a hráček, čtrnáct z nich bylo chotěbořských mládežníků !!! Turnaj vyhrál největší favorit Jakub Vojta /Vlašim/ před Jakubem Satrapou /Havl.Brod/ a domácím Petrem Brožem. Z chotěbořáků byl nejlepší Ruda Jun na sedmém místě, osmý skončil Petr Klabeneš a dvacátý Radek Nejedlý. Další pořadí najdete v podrobných výsledcích turnaje. V jednotlivých kategoriích se šestice chotěbořáků umístila na stupních vítězů. Viola Pejřimovská vyhrála kategorii D10, Radek Nejedlý H8. Na druhých místech skončil Robert Jun v H8 a Ruda Jun v H12, třetí skončil Tadeáš Pejřimovský v H10 a Petr Klabeneš v H14.
Fotogalerie  převzatá ze stránek pořadatele turnaje.