Krajský přebor mládeže HD 10,12 * 2.turnaj

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: Turnaje, Vydáno dne: 08. 12. 2015

Pardubice 05.12.2015 * Druhý kvalifikační turnaj KP mládeže HD 10,12 se uskutečníl za účasti 66 hráčů a hráček v Pardubicích.


Přes problémy pořadatelů z Polabin s propozicemi i změnou hrací místností těsně před turnajem proběhlo vše OK. Chotěbořská výprava byla desetičlenná, v desítkách hráli Radek Nejedlý, Lukáš Nejedlý, Robert Jun, Petr Bělohlávek, Jan Bělík a Jakub Pertl, ve dvanáctkách Rudolf Jun, Viola Ruby Pejřimovská, Lukáš Křivský a Tadeáš Rubel Pejřimovský.
Kategorie HD 10:
Chotěbořští hráči opět potvrdili, že se s nimi musí počítat v boji o čelo této kategorie. Nejlepší byl třetí Radek Nejedlý, hned za ním čtvrtý skončil Lukáš Nejedlý a první šestku uzavřel Robert Jun. Další naši hráči bojovali o místa ve dvacítce, nejlepší z nich byl Petr Bělohlávek na osmnáctém pořadí.
Výsledky HD10
Kategorie HD 12:
Ruda Jun dokázal potvrdit roli jednoho z favoritů a celkovým vítězstvím se kvalifikoval do finálového turnaje této kategorie. Na výborném šestnáctém místě /mezi dívkami druhá/ skončila Viola Ruby Pejřimovská, Lukáš Křivský a Tadeáš Rubel Pejřimovský skončili na začátku třetí desítky.
Výsledky HD12
Třetí kvalifikační turnaj je na pořadí 6.února 2016 v Lanškrouně.