Memoriál Jirky Pavliše - Krouna 30.12.2014

Autor: Josef Hospodka <(at)>, Téma: Ostatní turnaje, Vydáno dne: 01. 01. 2015

Tři chotěbořští šachisté se zúčastnili 10. ročníku Memoriálu Jirky Pavliše.

V úterý 30. prosince 2014 se konal v Krouně 10. ročník Memoriálu Jirky Pavliše. Sešlo se 64 šachistů z 24 oddílů a samozřejmě nechyběli ani chotěbořští šachisté.
Suverénním vítězem se stal Filip Vala z Havlíčkova Brodu, hrající i za Chotěboř. Se ziskem 8,5 bodu z 9 partií nenašel přemožitele a rozdílem 1,5 na druhého hráče si zajistil vítězství již v předpodledním kole.
Na 2. místě se umístil Josef Vařejčko ze Zaječic a 3. skončil Jakub Půlpán z Polabin, nejlepší ženou byla Jitka Lorencová z Letohradu.

Nejlepší umístění z chotěbořských šachistů byl na 11. místě Josef Hospodka.
Tomáš Krejčík se umístíl na 15. místě a 20. místo bral Jarda Štolfa.

 

Podrobné výsledky | FOTOGRAFIE z turnaje

 

 

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody   
14 Vala FilipCZE2136TJ Jiskra Havlíčkův Brod8.5   
23 Vařejčko JosefCZE2211TJ Sokol Zaječice7.0   
32FMPůlpán JakubCZE22232222 ŠK Polabiny7.0   
41 Karásek LukášCZE2235ŠK Gordic Jihlava7.0   
55CMStrašil PavelCZE2132ŠK 1921 Zábřeh6.0   
68 Solil RomanCZE2001TJ Lanškroun6.0   
76 Jiruše JosefCZE2066TJ Slavia Hradec Králové6.0   
823 Hubený PavelCZE1820Makkabi Boskovice6.0   
921 Janda LubomírCZE1855ŠO Hlinsko6.0   
1030 Schaffer DavidCZE1756TJ Štefanydes Polička6.0   
1111 Hospodka JosefCZE1987TJ CHS Chotěboř6.0   
1231 Pospíšil PetrCZE1754TJ Štefanydes Polička5.5   
1335 Tulis JanCZE1733TJ Štefanydes Polička5.5   
1417 Glöckner JaromírCZE1864Sokol Mistrovice5.5   
1516 Krejčík TomášCZE1892TJ CHS Chotěboř5.5   
1612 Smejkal JanCZE1940TJ Štefanydes Polička5.5   
1710 Jecha PetrCZE19902222 ŠK Polabiny5.5   
1820 Sodomka AdamCZE1856TJ Štefanydes Polička5.5   
1937 Říha VojtěchCZE1687ŠO Hlinsko5.5   
2013 Štolfa JaroslavCZE1921TJ CHS Chotěboř5.0   
2132 Charouz MilanCZE1750TJ Štefanydes Polička5.0   
2222 Holata MiroslavCZE1822TJ Jiskra Havlíčkův Brod5.0   
2318 Kuneš JanCZE1864TJ Jiskra Jaroměř5.0   
2419 Reichl RomanCZE1857ŠK 1921 Zábřeh5.0   
257 Hájek JiříCZE2028TJ Sokol Zaječice5.0   
2626 Papáček MilošCZE1795TJ Spartak OEZ Letohrad4.5   
2724 Dvořáček FilipCZE1804TJ Podlužan Prušánky4.5   
2828 Palla StanislavCZE1771TJ Lanškroun4.5   
2915 Dvořák SlavomilCZE1910ŠO Hlinsko4.5   
3029 Veselý MiroslavCZE1758Makkabi Boskovice4.5   
3150 Ježek JakubCZE1438TJ Lanškroun4.5   
3246 Netolický JosefCZE1493TJ Sokol Krouna4.5   
3333 Skinkis PeterCZE1750Latvia4.5   
3441 Brož DavidCZE1617TJ Jiskra Havlíčkův Brod4.5   
3557 Mottl JanCZE1288TJ Jiskra Havlíčkův Brod4.5   
369 Jelínek VáclavCZE1994ŠK Bohemia Pardubice o.s.4.5   
3725 Matějka FrantišekCZE1803SK Slavia Orlová4.5   
3838 Ruffer VáclavCZE1685TJ Spartak Rych. n. K.4.0   
3914 Dungl PetrCZE1912SK Žamberk4.0   
4034 Jerman MilošCZE1736TJ Štefanydes Polička4.0   
4164 Štěrba BohumírCZE1000ŠO Hlinsko4.0   
4239 Volf MichalCZE1665TJ Lokomotiva Trutnov4.0   
4360 Štěnička MichalCZE1250TJ Sokol Zaječice4.0   
4445 Jedlička PavelCZE1520Makkabi Boskovice4.0   
4558 Cach TomášCZE1283TJ Sokol Zaječice4.0   
4627 Šťulík JiříCZE1789ŠO Hlinsko4.0   
4740 Langr PetrCZE1657Sokol Mistrovice4.0   
4842 Sysr PavelCZE1616TJ Spartak OEZ Letohrad3.5   
4959 Pařízek JaroslavCZE1250Jevíčko3.5   
5061 Dědič TomášCZE1104TJ Sokol Krouna3.5   
5136 Cvejn JaroslavCZE1705TJ Spartak Rych. n. K.3.0   
5256 Probošt JakubCZE1331Makkabi Boskovice3.0   
5343 Jirmásek VladimírCZE1592TJ Sokol Krouna3.0   
5448 Probošt JaroslavCZE1453Makkabi Boskovice3.0   
5552 Žídek JanCZE1403TJ Sokol Zaječice3.0   
5647 Halbrštát KarelCZE1467Sokol Mistrovice3.0   
5751 Stodola JosefCZE1424TJ Štefanydes Polička3.0   
5862 Severýn JaromírCZE1000ŠO Hlinsko3.0   
5953 Reichl LubošCZE1373ŠK 1921 Zábřeh3.0   
6055 Lorencová JitkaCZE1335TJ Spartak OEZ Letohrad2.5   
6154 Melichar JaroslavCZE1363TJ Jiskra Havlíčkův Brod2.5   
6249 Lakstigala IevaCZE1450Latvia2.0   
6344 Šenkýř JindřichCZE1530TJ Sokol Krouna1.0   
6463 Šmahel VojtěchCZE1000TJ Sokol Krouna1.0