OP v praktickém šachu * 57. ročník - 2010 - propozice, los

Autor: Petr Ďoubal <doubalpetr(at)seznam.cz>, Téma: OP v praktickém šachu, Vydáno dne: 04. 10. 2010

V pátek 1. 10. 2010 byl rozlosován již sedmapadesátý oddílový přebor v praktickém šachu. Turnaj startuje tento týden, přeborník bude znám do konce roku.

Pořadatel Šachový oddíl TJ CHS Chotěboř
   
Termín konání 08. 10. - 17. 12. 2010
   
Místo Sportovní hala TJ CHS Chotěboř - klubovna II. patro
   
Systém turnaje Skupina o 8 účastnících, kteří se utkají každý s každým.
   
Hrací tempo 2 x 90 minut + 30 sec/tah
   
Časový rozvrh

08. 10. 2010 - 1.kolo

15. 10. 2010 - 2.kolo

22. 10. 2010 - Dohrávky

29. 10. 2010 - 3.kolo

05. 11. 2010 - 4.kolo

12. 11. 2010 - Dohrávky

19. 11. 2010 - 5.kolo

26. 11. 2010 - 6.kolo

03. 12. 2010 - Dohrávky

10. 12. 2010 - 7.kolo

17. 12. 2010 - Dohrávky

   
Výsledky O pořadí rozhoduje počet bodů, dále Sonnenborn-Berger, vzájemná(é) partie, výsledek proti prvnímu, dále druhému, třetímu, atd., los.
   
Rozhodčí Petr Ďoubal
   
Různé Hrací den je pátek od 17.00 do 22.00 hodin. Sehrání partie v jiné dny je možné po dohodě obou soupeřů a respektování provozních podmínek sportovní haly.


Rozlosování hráčů:

# Jméno a příjmení ELO ČR/FIDE
1.  Jan Tůma
1661/1705
2.  Ladislav Pátek
1517
3.  Milan Fiala
1891/1889
4.  Josef Hospodka
1904/1742
5.  Jaroslav Štolfa
1870
6.  Radek Sukdolák
1756
7.  Tomáš Rychlý
  -
8.  Karel Tomek
1731


1. kolo - 08. 10. 2010
          Tůma -Tomek
Pátek - Rychlý
Fiala - Sukdolák
Hospodka - Štolfa


2. kolo - 15. 10. 2010
          Tomek - Štolfa
Sukdolák - Hospodka
Rychlý - Fiala
Tůma - Pátek


DOHRÁVKY - 22. 10. 2010

3. kolo - 29. 10. 2010
Pátek - Tomek
Fiala - Tůma
Hospodka - Rychlý
Štolfa - Sukdolák


4. kolo - 05. 11. 2010
          Tomek - Sukdolák
Rychlý - Štolfa
Tůma - Hospodka
Pátek - Fiala


DOHRÁVKY - 12. 11. 2010

5. kolo - 19. 11. 2010
          Fiala - Tomek
Hospodka - Pátek
Štolfa - Tůma
Sukdolák - Rychlý


6. kolo - 26. 11. 2010
          Tomek - Rychlý
Tůma - Sukdolák
Pátek - Štolfa
Fiala - Hospodka


DOHRÁVKY - 03. 12. 2010

7. kolo - 10. 12. 2010
Hospodka -Tomek
Štolfa - Fiala
Sukdolák - Pátek
Rychlý - Tůma


DOHRÁVKY - 17. 12. 2010